1.

دانلود رایگان

دانلود رایگان تمامی نرم افزار های گرافیگی و سه بعدی و فنی مهندسی

2.

آموزش نصب ویدیویی

آموزش نصب ویدیویی کامل نرم افزار به همراه کرک کرد نرم افزار

3.

دانلود نامحدود

بدون نگرانی و بدون هیچ محدودیتی به صورت کاملا رایگان دانلود کنید

4.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما میباشند تا مشکلات شما را مرتفع سازند

دانلود تمامی ورژن ها بصورت یکجا

نرم افزار مورد نظر خود را جستجو کنید

به راحتی به تمامی پلاگین ها و نرم افزار های سه بعدی گرافیکی و فنی مهندسی دسترسی خواهید داشت و به صورت رایگان دانلود کنید...
نرم افزار های حکاحی
مجسمه سازی دیجیتال
در دنیای سینمایی مدرن امروزه از نرم افزار حجاری در ساخت اکثر شخصیت ها قهرمان و در هالیوود استفاده می شود.
دانلود جدیدترین ورژن برنامه های حجاری به همراه آموزش نصب

مشاهده تمامی نرم افزار های حجاری

نرم افزار های سه بعدی

جدید ترین ورژن نرم افزار های سه بعدی رایگان دانلود کنید

نرم افزار های سه بعدی به طور گسترده ای در زمینه های بازی های تعاملی، جلوه های بصری برای فیلم ها و مدل های طراحی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار های گرافیکی

اگر قرار باشد پروژه ای را از آن خود کنید، آنچه امروز هستید کافی نیست برای قرار گرفتن در چنین موقعیتی در اول راه نیاز دارید تسلطی کامل در فتوشاپ برای اجرا ی پروژه به همراه ایده پردازی بدست آورید.

در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ ابتدا با تمام دستورات و ابزار ها آشنا می شوید و همزمان به عملکرد هر ابزار در حوزه های مختلف مانند عکاسی ، معماری و گرافیک پی می برید با دیدن نمونه های متنوع از نحوه استفاده یک ابزار در سطح حرفه ایی، ذهن شما کمی با روند ایده پردازی در فتوشاپ آشنا خواهد شد.

در طول دوره آموزش فتوشاپ تمام مباحث روز دنیا مطرح شده و توسط اساتید مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد به این طریق شما پس از اتمام دوره با دیدن هر نمونه کاری از بهترین های ADOBE قادر به تحلیل آن پروژه هستید و برای اجرای آن نقطه مبهمی در ذهنتان باقی نمی ماند.

فنی و مهندسی
نرم افزار های –معماری فنی و مهندسی
آموزش رویت به طور حرفه ای یکی از مهمترین اهداف مجموعه جهت افزایش سطح مهارت هنرجویان است، مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران با برگزاری تخصصی ترین دوره این فرصت را برای دانشجویان معماری و شهرسازی فراهم نموده است تا با یادگیری  نرم افزار رویت از زاویه دیگری دنیای طراحی و معماری را درک کنند.