آموزش زیبراش

برگزاری تخصصی ترین دوره زیبراش

در مرکز گرافیک کامپیوتر ایران

چرا باید دردوره تخصصی آموزش زیبراش ثبت نام کنم ؟

آموزش زیبراش برای اولین بار در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در سطحی بین المللی در قالب دوره ای حرفه ای در حال برگزاری استو با توجه به کاربردش در حجاری کردن در ایجاد احجام با جزئیات بالا بسیار مهارت دارد از این رو امروزه بیشتر شرکت های معروف بازی، انیمیشن سازی و معماری در کنار استفاده از نرم افزار های دیگر مدلسازی سه بعدی از زیبراش به عنوان نرم افزار ی قدرتمند جهت ایجاد ریزترین جزئیات استفاده می کند.

بیش از 90 % شرکت های معروف در ایران و جهان نرم افزار را به عنوان اصلی ترین نرم افزار خود انتخاب نموده اند و همین امر باعث شده بازار طراحی سه بعدی برای این نرم افزار به شدت نیازمند نیروی متخصص باشد. در حال حاضر یه فرصت بسیار ویژه برای شما وجود دارد جذب بازار کار در این زمینه شوید.
دوره های مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران بر پایه اصول طراحی به طور خاص در جهت رسیدن به شناخت از یک ایده و ساخت و پردازش آن طراحی شده است، با وجود بیش از 2 دهه فعالیت در عرصه سه بعدی و همکاری با کارشناسان و متخصصان خبره در این زمینه امروز در نقطه ای قرار گرفتیم که به طور ساده و حرفه ای تجارب خود را خالصانه در اختیار هنرجویانمان قرار دهیم تا بتوانند در دوره تخصصی آموزش زیبراش شخصیت، مجسمه و انیمیشن را از صفر آغاز کنند با چگونگی ساخت آن آشنا شوند و نهایتا با بهره گرفتن از نرم افزارهای عرصه سه بعدی متحرک سازی و گرافیک پروژه های خود را در حد جهانی و استانداردهای بازار ارائه دهند.

در این دوره آموزش زیبراش چه چیزهایی را یاد می گیرید ؟

در این دوره تخصصیرا می آموزید

این دوره بسیار ویژه و فراتر از آموزش زیبراش به تنهایی، می باشد و فرایند آموزش در این دوره شامل چندین مرحله است. در طول دوره در ابتدا با مبانی نرم افزار آشنا خواهیم شد و پس از یادگیری محیط نرم افزار به آموزش مباحث طراحی تناسبات ، زیبایی شناسی، خواهیم پرداخت و مباحث مهمی در مورد مجسمه سازی ومباحث ساخت کاراکتر … را نیز خواهیم داشت.
فرایند کامل برگزاری دوره آموزش زیبراش و مراحل یادگیری مباحث را در زیر مشاهده می کنید.

درباره زیبراش

این نرم افزار روند سنتی مجسمه سازی را کاملا بر هم ریخته است به این معنا که با ایجاد آزادی های بیشتر در هنگام طراحی هنرمند می تواند تمام وجوه طرح خود را مدام تحلیل و بررسی نماید و خیلی سریع تغییراتی را در سطح کار با وجود براش های متنوع ایجاد نماید و دیگر برای ایجاد بافت و شکل دادن به چهره نیاز به صرف وقت زیاد ندارد.

هنرجو در نرم افزار زیبراش با همان ابزارهایی که توسط استودیوهای فیلم، توسعه دهندگان بازی ها و هنرمندان در سراسر جهان استفاده می شود، کار می کند.به طور مثال یکی از ابزار ها dynamesh است که حالتی از کار با گل در مجسمه سازی را بازسازی می نماید وامکان هر تغییری را از ایجاد سطحی صاف تا اضافه کردن جزئیاتی دقیق روی مدل را در اختیار کاربر قرار می دهد این ابزار و دیگر ابزارها این امکان را به شما می دهد تا مدل های پیچیده ای را ایجاد نمایید.

هر هنرمندی که در پی یادگیری برنامه های سه بعدی است قطعا نرم افزار زیبراش را باید در صف اول الویت هایش قرار دهد.
ممکن است بار ها شخصیتی را در ذهنتان خلق کرده باشید اما تا به حال ابزار و دانش کافی برای ساخت آن را نداشته اید این دوره فوق العاده به شما کمک می کند تا تصوراتتان را به واقعیت تبدیل کنید. با شرکت در این دوره شکاف بین فضای دو بعدی و سه بعدی طرح هایتان را از بین می برید، یعنی هر طرح دو بعدی با جزئیات در فضای سه بعدی قابل اجرا خواهد بود.

زیبراش در چه صنایعی مورد استفاد قرار می گیرد؟

طراحی سه بعدی و مجسمه سازی

آیا تا به حال دغدغه قرینه ترسیم کردن را داشته اید ؟ با زیبراش دیگر قرینگی آرزو نیست و می توانید با تقارن کامل ترسیم کنید، در چند ثانیه تمام قلم هاو برس های سنتی گواش آبرنگ زغال چوب و مداد های مختلف در دستان هنرمند است و میتواند به سادگی با مواد ورنگ نقاشی کند، از طرفی دیگر بهترین نرم افزار برای مجسمه سازان است تا در فضای دیجیتال به پیکرتراشی با امکان تغییر در کمترین زمان بپردازند.

زیبراش به شما اجازه می دهد تا ایده های خود را روی کاغذ مجازی پرتاب کنید و مفاهیم دو بعدی را تبدیل به مدل های فوق العاده سه بعدی نمایید و تنها ابزار مورد نیاز یک تبلت همراه با قلم نوری است. ایجاد هر اثری مرتبط با تراشیدن و حجاری کردن با سنگ، چوب و گل در این نرم افزار قدرتمند فراهم است و تنها کافی است به طرح خود بیاندیشید و آن را خلق نمایید.در دوره آموزش زیبراش این مفاهیم را به طور حرفه ای می آموزید.

بازی سازی

امروزه با وجود زیبراش دیگر روند کند گذشته برای تولید باز یها وجود ندارد و بهانه ای برای توقف در مسیر در دست هنرمندان نیست ، مطمئنا می شود روند سنتی کار را با زیبراش پیگیری کرد چون این برنامه ادغامی از سیستم مدلسازی چند ضلعی های پیچیده و تکنیک های مش مادلینگ  می باشد.

به این ترتیب این نرم افزار هنرمندان را به دفعات مجبور به ایجاد تغییرات و اصلاح بر روی مدل های خود می کند و استودیو های طراحی را فراتر از حد انتظار پیش می برد تنها کافی است نگاهی موشکافانه به بازی های ساخته شده توسط این نرم افزار مانند Assassins Creed، Gears of Warو God of Warبیندازید تا از سرعت رشد این برنامه و همه گیر شدن آن آگاه شوید.

صنعت سینما

آموزش زیبراش از مفهوم تا مدل فوق العاده دقیق در صنعت سینما. دنیای سینما به سرعت در حال تغییر است و از طرفی سینما گران و تولید کنندگان این صنعت به دنبال بالا بردن سرعت مرحله تولید و همچنین امکان اعمال تغییرات تا هر چند باری که لازم باشد، هستند به همین دلیل راغبند تا از تکنولوژی ها و نرم افزار های به روز و جدید همانند زیبراش استفاده نمایند.

از طرف دیگر سلیقه مخاطبان تغییر کرده است و توقع دارند تا کاراکتر های سینمایی در حدی تولید شود تا در دید بصری نتوانند مرز بین واقعیت و مدل را تشخیص دهند. به دنبال این انقلاب مجازی هنرمندان مجال یافتند تا در چند روز و یا حتی چند ساعت مفاهیم را به واقعیت تبدیل نمایند. در صنعت سینما زیبراش یکی از بهترین جوایز، اسکار را به دلیل ایجاد تغییری بزرگ در سینما دریافت کرده است.

تبلیغات

آموزش زیبراش در تبلیغات. در دنیای تبلیغات ساده انگاری دیگر مورد پسند مخاطب نیست و باید فراتر از آن پیش رفت تا مخاطب تبدیل به مشتری بالقوه گردد. تبلیغات صنعتی است که باید مفاهیم در آن با سرعت فریبنده باشند زیبراش این امکان را به شما می دهد تا خیلی سریع اقدام به تولید مدل سه بعدی انعطاف پذیر نمایید تا آنجا که حتی در حضور مشتری تغییرات قابل اعمال هستند.

زیبراش می تواند بدون محدودیت شخصیت های کارتونی، موجودات فوق العاده و….. را وارد دنیای بی حد و حصر تبلیغات نماید.

جواهر سازی

با محدودیت هایی که خارج از فضای دیجیتالی زیبراش با آن دست و پنجه نرم می کردید خداحافظی کنید،فقط این نرم افزار است که به شما اجازه می دهد تا برای ایجاد اشکال طبیعی ، چهره و ….همراه با جزئیات و منحنی های کامل حس خلق مجسمه و یا جواهر دست ساز تجربه کند.

در دوره تخصصی زیبراش شما با مراحل حجاری های اولیه جواهر در نرم افزار زیبراش آشنا خواهید شد، در صنعت جواهر سازی با کمک این برنامه و پرینت سه بعدی انقلاب بزرگی اتفاق افتاده در حال حاضر بزرگترین طراحان زبردست جواهر در جهان از این نرم افزار به عنوان یکی از مهمترین ابزار های طراحی خود استفاده می کنند که به آنها امکان طراحی و تغییر طرح را می دهد.

شرکت های معتبر حوزه معماری، بازی سازی و طراحی دیجیتال ایران، منتظر استخدام شما هستند ...

زیبراش در حال حاضر بیشترین فرصت شغلی رو در بازی سازی معماری ، طراحی دیجیتال و صنایع وابسته در ایران دارد
با حضور در دوره تخصصی آموزش زیبراش شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و به شغل رویای تون دست پیدا کنید

چقدر از دوره تخصصی آموزش زیبراش می دانید؟

در ویدئو زیر استاد ارجمند مهدی بندری درباره روند کلاس و آنچه انتظارتان از یک دوره تخصصی است را بیان می کند

تاریخچه نرم افزار زیبراش و تفاوت زیبراش با دیگر برنامه های سه بعدی سازی

زیبراش 10 سال است که وارد بازار شده و خود را در کنار نرم افزارهای سه بعدی قرار داده که بیش از 30 سال سابقه دارند اما به خوبی توانسته است گام به گام با این نرم افزار ها جلو برود و در اکثر صنعت هایی که بیس اولیه آنها روی طراحی شخصیت ها با دست بوده اثر بگذارد از زمان ورود زیبراش به صنعت سینما و رشد روز افزون شخصیت های عجیب فیلم ها میتوان دریافت استفاده از این برنامه باعث افزایش سرعت در روند تولیدو منجر به تنوع کاراکتر ها شده است.

این نرم افزار ابتدا به طور تخصصی مورد استفاده مجسمه سازان قرار گرفت قبل از این در دیگر نرم افزار ها نیز امکان ساخت مدل ساده ای از شخصیت در فضای سه بعدی وجود داشت اما برای ایجاد چین و چروک و جزئیات در نرم افزارهایی مانند تر ی دی مکس و مایا باید تعداد پالیگان های مدل را بالا می بردید تا به نتیجه مطلوب و طبیعی می رسیدید و این کار بسیار پیچیده بود در حالی که در زیبراش این امکان یعنی ساخت کاراکتر های با جزئیات بدون کاهش سرعت نرم افزار فراهم گردید و کاربر می تواند مانند یک مجسمه ساز با تجربه به حجاری مدل خود بپردازد.

Intial release 1999
Developer pixologic
Platform ویندوز ، OS X

روند آموزشی دوره تخصصی آموزش زیبراش

جامع ترین دوره آموزشی زیبراش قویترین نرم افزارحجاری سه بعدی
 • null

  زمان بندی آموزشی

  هشتاد درصد از هر جلسه آموزش زیبراش در اختیار استاد جهت آموزش مسائل فنی و طرح پروژه قرار دارد و بیست درصد زمان ایتدایی هر جلسه متعلقبه  رفع اشکال و بررسی تمرین هنرجو خواهد بود.

 • null

  تمرین برای هر جلسه

  در طول دوره آموزش زیبراش به دست استاد ازروند  آموزش، فیلم و ویدئویی در هر جلسه  تهیه می شود و آن ویدئو روی هارد و یا فلش در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا بتوانند در منزل آموزش را مرور کنند تا به نرم افزار مسلط شوندو با این روش دیگر نیازی به نت برداری و یادداشت مطالب سر کلاس نیست و تمام حواس هنرجو به روند آموزش خواهد بود ، در آخر هر جلسه با توجه به مباحث ارائه شده تمرین هایی با میزان سختی متفاوت توسط استاد تعیین می گردد تا هنرجو بتواند مهارت اجرایی خود را نیز محک بزند. و در جلسه بعدی ایرادها و نقاط ضعف و قوت کار هنرجو توسط استاد در بخش اول کلاس بررسی خواهد شد.

 • null

  پشتیبانی و رفع اشکال توسط استاد

  در جلسه بعدی ۳۰ درصد از زمان ابتدایی هر جلسه آموزش زیبراش نیز به کرکسیون نمودن تمرین های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سئوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین های هنرجویان سپری خواهد شد که در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین های هنرجویان گرامی انجام می دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل و عبور از آنها را بدانند.

 • null

  معرفی

  در طی این دوره آموزش زیبراش شما شاهد کسب بالاترین مهارت در برترین کلاس آموزش حضوری زیبراش خواهید بود، در سال های اخیر با خوشحالی شاهد رشد صنعت انیمیشن کشور هستیم و در این راستا خود را موظف دانستیم تا با پرورش متخصصان درجه یک به این روند رو به رشد کمک کنیم تا شاهد درخشش انیمیشن ، کاراکتر سازی و صنعت پیشرفته سینمای ایران نه تنها در داخل بلکه در جهان باشیم برای این منظور از بهترین ها جهت برگزاری و تدوین دوره تخصصی زیبراش بهره گرفتیم این دوره منطبق با حرفه ای ترین course های آموزشی در دنیا برگزار می شود.

 • null

  آنچه می آموزید

  در طول دوره آموزش زیبراش هنرجو ابتدا با ساختار نرم افزار از جمله اینترفیس و عملکرد جامع ابزار ها آشنا شده،در فصل دوم کلاس توان کار با نرم افزار را در سطحی حرفه ای کسب می کند و نهایتا راه و روش ساخت تکسچر را به طور کامل فرا می گیرید و پروژه را آماده رندرینگ می نمایید.

 • null

  پروژه محور

  برای فعالیت در حد Master می بایست، اول از همه به خود نرم افزار زیبراش بپردازید و تمام زیر و زبر های آن را فرا بگیرید. در دوره تخصصی آموزش زیبراش پیکرتراشی دیجیتال را تجربه می کنید در این دوره همزمان با تسلط به نرم افزار روی یک پروژه از صفر تا صد کار خواهید کرد و به صورت عملی ابزار ها را فرا می گیرید.

null

در دوره آموزش زیبراش قدم به قدم موفقیت بزرگ آموزشی را کسب می کنید ،و سرانجام از سد یادگیری زیبراش نیز خواهید گذشت.

سر فصل های دوره تخصصی آموزش زیبراش

تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟
معیار و امتیاز XP (مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های تخصصی مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و … می شود. به هر میزان دانشجو و کاربر مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد.

کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

ده ها تمرین و آزمون عملی ویژه

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.
 • null

  روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

 • مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

 • پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

در طول برگزاری دوره و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

1-ارسال پیام به شماره  تلگرام  پشتیبانی دوره

2-مراجعه حضوری با هماهنگی با بخش پشتیبانی  و رفع اشکال

 • null

  امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

1-امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به بزرگترین آرشیو سنتر کامپیوتر گرافیک ایران

2-ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

3-دسترسی به ده ها دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

 • گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در مرکز ملی  گرافیک کامپیوتر ایران ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

 • null

  تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

  منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های تخصصی را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک متخصص تر ی دی مکس خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه نرم افزار به عنوان متخصص نرم افزار استخدام گردند و یا اینکه ایده و طرح خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

  • مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

  در صورتی که دانشجویان این دوره پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

  • تسلط به نرم افزار
  • یادگیری اینترفیس و ابزار ها
  • توانایی ساخت احجام سه بعدی  پیچیده در زیبراش
  • کسب مهارت ساخت یک پروژه مجسمه سازی در زیبراش

  و…

  null

  پاسخ به متداولترین سوالات دانشجویان ، پیش از ثبت نام دوره تخصصی زیبراش

  معمولا نرم افزار های گرافیکی نیاز به سیستم های نسبتا قوی دارند تا از پس این نر م افزار ها بر بیایند.

  خیر ، در دوره تخصصی آموزش زیبراش مباحث از ابتدایی ترین ابزار ها به شکلی کاملا متفاوت تا پیشرفته ترین تکنیک هاو پروژه محور  بیان می شود.

  خیر ، در دوره تخصصی آموزش زیبراش مباحث از ابتدایی ترین ابزار ها به شکلی کاملا متفاوت تا پیشرفته ترین تکنیک هاو پروژه محور  بیان می شود.

  خیر ، امکان حضور برای همه رده های سنی محیا است.

  بله ، مدرک در پایان دوره پس از گذراندن کامل دوره و ارائه پروژه ای که تعریف می گردد مدرک معتبر پایان دوره و قابل ترجمه برای کسانی که دوره را با مفقیت گذرانده اند صادر می گردد.

  در تمام دوره های نرم افزاری ، روی آخرین ورژن نرم افزارتوضیحات ارائه می گردد.

  این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟
  • کسانی که نیازی به پیشرفت در نرم ازفزار های سه بعدی ندارند.
  • افرادی که به فکر رونق کسب و کار حرفه خود نیستند ، چرا که امروز تکنولوژی بقدری سریع در حال رشد است که فرصتی برای تامل کردن وجود ندارد و همه حرفه ها مکانیز شدن ابزار ها امری طبیعی است.
  این دوره مناسب چه کسانی است؟
  • تمام کسانی که به نوعی با پیکره تراشی و مجسمه سازی سر و کار دارند.
  • علاقه مندان به رشته جواهر سازی و طراحی جواهر .
  • کسانی که به زمان در به ثمر رسیدن طرح و ایده خود اهمیت می دهند.
  • علاقه مندان به کاراکتر سازی، باز ی سازی ، انیمیشن و .... در این دوره به طور عمیق فرا می گیرد چطور بازیگر های خود را با جزئیات و نزدیک به .واقعیت خلق کنید.
  • null

   زمان، مکان و اطلاعات برگزاری دوره

  محل برگزاری دوره

  بزرگراه ستاری پایین تر از بلوار لاله نبش بنفشه هفتم پ 1 واحد 4

  زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات

  چهارشنبه ها 17 الی 20

  90 ساعت آموزش، که در 30 جلسه 3 ساعته برگزار می گردد.

  تاریخ شروع دوره

  22 خرداد 98

  مدرس دوره

  استاد ارجمند مهدی بندری

  ظرفیت کلاس ها محدود است جهت از دست ندادن کلاس می توانید با کلیک روی گزینه پیش ثبت نام به صورت رایگان نام خود را در کلاس رزرو کنید

  از اینجا شروع کنید

  شهریه دوره 2500000 هزار تومان

  • در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت

  3 نظر در “آموزش زیبراش

  1. Sara Kamaei گفت:

   دوره ی جدید چه تاریخی برگذار میشه؟

   1. مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران گفت:

    با سلام و احترام
    در حال حاضر دوره های زیبراش به صورت غیر حضوری با امکان جلسات کرکسیون و رفع اشکال به صورت نا محدود برگزار میشود.
    موفق باشید
    مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  2. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

  3. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  4. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  5. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  6. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  7. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  8. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  9. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  10. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  11. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  12. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  13. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  14. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  15. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  16. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  17. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  18. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  19. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  20. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  21. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  22. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  23. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخی بگذارید