آموزش راینو

برگزاری تخصصی ترین دوره شبیه سازی خودرو

در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

چرا باید در این دوره تخصصی آموزش راینو ثبت نام کنیم ؟

آموزش راینو  در بسیاری از شرکت هایی که در ایران فعالیت می کنند توصیه می شود و اغلب این مهندسین مشاور در زمینه سه بعدی سازی از نرم افزارهای حرفه ای مانند راینو جهت ایجاد احجامی نرم استفاده می کنند، علاوه بر استفاده در زمینه معماری، خصوصا در سال های اخیر در ایران و جهان جهت طراحی اتومبیل در صنعت خودرو و و ایجاد احجام معماری نرم این نرم افزار بسیار کمک کرده است.

همین امر باعث شده بازار طراحی معماری ، و صنعتی برای این نرم افزار به شدت نیازمند نیروی متخصص باشد.در حال حاضر با حضور در دوره آموزش راینو یه فرصت بسیار ویژه برای شما وجود دارد تا جذب بازار کار در این زمینه شوید.

طی سالیان سال فعالیت آموزشی و پرورشی، نیرو های تکنسین و متخصص در کشور، توسط نهاد های بزرگ همچون دانشگاه ها و تاسیس آموزشگاه های مختلف برای تکمیل این فرآیند در حال جریان است اما آنچه ما را وا داشت تا با برگزاری دوره های تخصصی آموزش راینو در این مسیر قرار بگیریم هدفی بزرگتر بود نه تنها تربیت نیروی تک بعدی متخصص، به همین جهت شکل برنامه ریزی و برگزاری دوره ها بسیار متفاوت است.

روند آموزشی در طول دوره آموزش راینو با کمک و مشورت گرفتن از کارشناسان و اساتید خبره به شیوه ای طراحی گردیده است تا علاوه بر فراگیری جامع و تسلط کافی برمحیط نرم افزار راینو با روند شکل گیری و تکمیل یک ایده آشنا شوید که در این مرحله، کلاس در محیطی آموزشی اما منطبق بر خواسته های بازار کار از یک متخصص، پیش خواهد رفت.در.

rhino-render_car

آموزش رندرینگ

آموزش کامل تکنیک های رندرینگ

rhino-texture_car

آموزش نور و متریال

آموزش کامل تکنیک های نورپردازی و متریال سازی در راینو

rhino-modeling_car

آموزش مدلسازی خودرو

آموزش کامل تکنیک های مدلسازی

3d-printer-rectangular-window-symbol02

آموزش اینترفیس

آموزش کامل اینترفیس راینو

از کجا شروع کنم ؟

خیلی اوقات بسیاری از هنرجویان نقطه شروع و پایان یک پروژه برایشان نا مشخص است و نمی دانند چطور باید با یک ایده برخورد نمایند و گاها از ورود به نرم افزار برای اجرای یک ایده ترس و واهمه دارند و یا حتی ممکن است نترسند اما برخورد حرفه ای با نرم افزار را بلد نیستند.

ما به شما الگوی یادگیری سختترین نرم افزارها را ارائه می دهیم، آموزش می دهیم که چطور ایده های خود را اجرایی نمایید و آن ها را در حد یک رویا در ذهنتان نگه ندارید. امروزه همگی سراغ یادگیری میروند اما بسیاری به دلیل انتخاب نادرست منابع آموزشی به بیراهه رفته و زمان با ارزش خود را از دست می دهند و بعد از گذراندن دوره های متعدد باز خود را ناتوان و غیر حرفه ای می یابند.
از خود پرسیده اید چرا با وجود اینکه خیلی ها به دنبال یادگیری و پیشرفت هستند اما عده ی کمی موفق میشوند و از هم دوره ای های خود پیشی می گیرند، و در کار خود می درخشند ما رمز و راز افزایش بهره وری پس از یادگیری را به شما می آموزیم .
تمام کسانی که در دوره های مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران شرکت می کنند اذعان داشتند که دیگر هیچ مانعی سختی را در مسیر موفقیت خود نمی بینند چرا که راه و رسم برخورد با موانع را یاد گرفته اند و با کمی تلاش قطعا از آن عبور می کنند.

bmw
mercedes-benz
mitsubishi
nissan
mazda
renault

در این دوره آموزش راینو چه چیزهایی را یاد می گیرید ؟

در این دوره تخصصیرا می آموزید

تجربه نزدیک به ۳۰۰۰ نفر از هنرجویان عزیز مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران از حضور در دوره های تخصصی چیزی نبوده جز لذت یادگیری مفهومی و اصولی در محیط آموزشی بسیارصمیمی که فرآیند یادگیری را دلنشین تر می کند.

صد ها بار به واسطه گفتگویی که با هنرجویان داشته ایم ما را به نقطه مشترکی رساند که همگی پس از گذراندن دوره آموزش راینو آن قدر یاد می گیرند که می توانند مستقلا کسب و کار خود را راه اندازی کنند و دیگر هیچ مانعی سر راه پیشرفت خود احساس نمی کنند، دیگر حجم و یا پروژه ای نیست که نتوانند ایده پردازی کنند و با استفاده از نرم افزار خلق کنند.

فرایند کامل برگزاری دوره آموزش راینو(rhinoceros) و مراحل یادگیری مباحث را در زیر مشاهده می کنید

مدلسازی خودرو در راینو

در دوره تخصصی ورکشاپ اتومبیل در راینو (rhinoceros) با شیوه های تکنیکال مدلسازی آشنا شده، با بررسی کامل یک نمونه اتومبیل از دریچه دیگری به یک خودرو نگاه می کنید و قدم در دنیای طراحی اتومبیل در راینو می گذارید. می پیوندید به دسته طراحان خودرو .

حتما خبر دارید، در گذشته علاقه مندان به این حرفه آن قدر تلاش می کردند تا دست طراحی قویی ای در این زمینه پیدا کنندو یا ذاتا استعدادی عجیب داشتند البته نه تنها برای این رشته، در معماری، جواهرسازی و صنایع دریایی و ….نیز روند کار به همین طریق بود بایددارای دست طراحی قوی می بودند، اما به برکت ورودنرم افزار هایی همچون راینو به بازار، طراحی منحنی ها در بدنه خودرو، و یا طراحی بدنه ساختمان در سبکی پارامتریک از معماری، و تبدیل فرم های عجیب و غریب به واقعیت به سادگی امکان پذیر شد.
و شما به راحتی با داشتن مهارتی نسبی در طراحی و کسب قدرت ایده پردازی در این دوره در کنار این نرم افزار جالب می توانید کار های بی نظیری خلق کنید. البته فراموش نکنید که هیچ گاه نباید از افزایش قدرت دست خود غافل شوید، یکی از سریعترین و بی دردسر ترین راه ها برای استخراج ایده از ذهن طراحی دستی است و در اصل بعد از مرحله اول که پرورش و خلق یک ایده می باشد انتقال آن بر روی صفحه کاغذ ضروری است این موضوع به این معنا نیست که پیش نیازی برای دوره تخصصی راینو وجود دارد.

تنها پیش نیازهای شرکت در دوره تخصصی ورکشاپ اتومبیل داشتن همت بلند، انگیزه کافی و وقت مناسب است تا همزمان با شرکت دراین دوره بعد از هر جلسه بتوانید مباحث را مرور و تمرین ها را انجام دهیدو همگام با کلاس پیش روید تا نه تنها خود شما بلکه ما نیز از روند یادگیری و رشد شما احساس غرور و شادی کنیم

شرکت های معتبر حوزه معماری ایران، منتظر استخدام شما هستند ...

راینو در حال حاضر بیشترین فرصت شغلی رو در حوزه معماری و صنعت در ایران دارد
با حضور در دوره تخصصی آموزش راینو شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و به شغل رویای تون دست پیدا کنید

چقدر از دوره تخصصی آموزش راینو می دانید؟

در ویدئو زیر استاد ارجمند مهدی بندری درباره روند کلاس و آنچه انتظارتان از یک دوره تخصصی است را بیان می کند

چرا باید راینو را به عنوان یک نرم افزار ضروری هر چه سریعتر یاد بگیریم ؟

کمی قبلتر به این موضوع اشاره گردید که شما در طول دوره آموزش راینو چگونگی ایده پردازی و طریقه مواجه شدن با آن ایده را فرا می گیرید، می آموزید چگونه میتوان یک ایده را اجرایی وارد بازار کرد و آن را تبدیل به یک برند نمود، شاید با خود بگویید من فقط میخواهم نرم افزار یاد بگیرم!

همین جا به شما پیشنهاد می کنیم وقت ارزشمند خود را تلف نکنید رسالت ما تنها آموزش یک نرم افزار نیست بلکه هدف بزرگ، تربیت یک انسان چند وجهی با مهارت های متنوع است که در صورت قرار گرفتن در شرایطی به خصوص جهت طراحی و اجرای یک پروژه به راحتی می تواند از سطح بالای مهارت های خود و تجربیاتش برای پیشبرد یک ایده استفاده نماید، که علاوه بر پخت و پز یک ایده، قدرت اجرایی ایده را در نرم افزار که در این سال ها وسال های آینده با توجه به روند پیشرفت تکنولوژی جزء جدایی ناپذیری از یک طراح است را کسب می کند

روند دوره تخصصی آموزش راینو

جامع ترین دوره آموزشی نرم افزار سه بعدی ساز تریدی مکس
 • null

  زمان بندی آموزشی

  هشتاد درصد از هر جلسه دوره آموزش راینو در اختیار استاد جهت آموزش مسائل فنی و طرح پروژه قرار دارد و بیست درصد زمان ابتدایی هر جلسه متعلق به رفع اشکال و بررسی تمرین هنرجو خواهد بود.

 • null

  تمرین برای هر جلسه

  در هر جلسه آموزش راینو توسط استاد تمرینی برای هنرجو تعریف می گردد، تا هنرجو با تکرار مطالب در منزل علاوه برتسلط به محیط نرم افزار بتواند تکنیک هایی که در طی ساعات کلاس در محیط نرم افزار جهت ساخت احجام سه بعدی فرا می گیرد را اجرایی نماید و اقدام به ساخت مدل ها ی پیچیده و کار در محیط راینو نموده تا به مهارت سه بعدی سازی مطلوبی دست یابد.

 • null

  پشتیبانی و رفع اشکال توسط استاد

  استاد در جلسه بعدی از هر آموزش ۳۰ درصد از زمان ابتدایی هر جلسه را به کرکسیون نمودن تمرین های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سئوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین های هنرجویان سپری خواهد شد.

  در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین های هنرجویان گرامی انجام می دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل و عبور از آنها را بدانند.

 • null

  معرفی

  دوره ورکشاپ تخصصی اتومبیل در راینو با هدف بدست آوردن دانش عمیق از نرم افزار راینو و استفاده از تجارب اساتید اهل فن درطراحی اتومبیل و دستیابی به مهارت ایجاد مدلهای پیچیده تدوین گردیده است.

  در این دوره دانشجویان با مهارتها و تکنیک ها و ابزارهای کلیدی مدلسازی حرفه ای در راینو آشنا می شوند که به جرات می توان گفت این ورکشاپ آموزشی در منطقه غرب آسیا بی بدیل و بی همتا می باشد. با حضور در این دوره آموزش راینو سیر تا پیاز اجرای پروژه ی کاملا حرفه ای اتومبیل استوار بر قواعد صنعتی و با جزییات مبتنی بر واقعیت را خواهید آموخت و جزء معدود افراد متخصص با توانمندی طراحی دیجیتالی اتومبیل در نرم افزار راینو خواهید شد.

 • null

  آنچه می آموزید

  در طول این ورکشاپ طرح اتومبیل Audi R8 برای اجرا در راینو انتخاب خواهد گردید که از روند آموزش و اجرای پروژه به دست استاد مهدی بندری فیلم و ویدئویی تهیه می شود که در انتهای هر جلسه روی فلش و یا هارد تقدیم هنرجویان محترم خواهد گردید.

  از این رو نیاز به نت برداری و یادداشت برداری بر خلاف کلاس های آموزشی دیگر در این دوره آموزش راینو وجود نخواهد نداشت و در صورت نیاز کل جلسه آموزشی به هر تعداد دفعه ای که هنرجو تمایل داشته باشد در منزل قابل تکرار خواهد بودو حتی ریزترین آپشن و جزئی ترین نکات نیز به واسطه تهیه این ویدئو ها از بین نخواهد رفت.
  از فواید بی نظیر این دوره مشاهده نحوه آغاز مدلسازی و درک شیوه استفاده از ابزارهای نرم افزار توسط استاد ارجمند مهدی بندری برای خلق هندسه اتومبیل مذکور و نیز ایجاد طیف وسیعی از متریال ها اعم از متریال شیشه، پلاستیک، کربن، رنگ متالیک، انواع پلی استر و ساخت محیط مجازی برای قرارگیری خودرو و نورپردازی استودیویی … می باشد.

 • null

  پروژه محور

  در دوره آموزش راینو با مروری جامع بر عملکرد نرم افزار و به صورت پروژه محور آغاز شده و تا زمان تکمیل حجم خودروی مورد نظر در نرم افزار راینو ادامه و در پایان جهت نور پردازی متریال دهی و رندرینگ ازنرم فزار قدرتمند تری دی استودیو مکس بهره گرفته خواهد شد.

null

در دوره آموزش راینو قدم به قدم موفقیت بزرگ آموزشی را کسب می کنید ،و سرانجام از سد یادگیری راینو نیز خواهید گذشت.

سر فصل های دوره تخصصی آموزش راینو

تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟
معیار و امتیاز XP (مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های تخصصی مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و … می شود.

به هر میزان دانشجو و کاربر مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد.

ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد.

کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

ده ها تمرین و آزمون عملی ویژه

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.
 • null

  روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

 • مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

دانشجویان، در طول برگزاری دوره آموزش راینو از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

 • پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

در طول برگزاری دوره آموزش راینو و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

1-ارسال پیام به شماره  تلگرام  پشتیبانی دوره

2-مراجعه حضوری با هماهنگی با بخش پشتیبانی  و رفع اشکال

 • null

  امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

1-امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به بزرگترین آرشیو سنتر کامپیوتر گرافیک ایران

2-ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

3-دسترسی به ده ها دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

 • گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در مرکز ملی  گرافیک کامپیوتر ایران ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

 • null

  تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

  منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های تخصصی آموزش راینو را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد.

  در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک متخصص راینو خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه نرم افزار به عنوان متخصص نرم افزار استخدام گردند و یا اینکه ایده و طرح خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

  • مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

  در صورتی که دانشجویان دوره آموزش راینو پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

  یکی از مزیت های بزرگ در مسیر یادگیری همگام شدن با کسانی است که خود تجربه اجرایی و ارائه حرفه ای در پروژه های متعدد را داشته اند. ممکن است این جمله کمی برایتان گنگ و نا مفهوم باشد!

  بار ها شنیده اید که اگر قرار است طراح ، نقاش ، معمار ،و یا  نویسنده بزرگی شوی با او زندگی کنید وقتی به تاریخ می نگریم اسطوره هایی را می بینیم که در کنار بزرگان قرنشان قرار گرفته اند قدم بر جای پای آنها می گذاشتند و شیوه و راه رسم زندگیشان را می آموختند تا شاید ذره ای از سبک تفکر او را در یابند و خود آن را کسب کنند، از افتخارات مرکز ملی سه بعدی ایران است که در کنار استاد مهدی بندری به اهداف خود می پردازد و شیوه تدریسشان زبان زد شده است.

  هنرجویان استاد بندری با کسب علوم نرم افزاری از ایشان و تلاش خود توانسته اند در بازارهای حرفه ای جز خاص ها باشند و در عرصه نرمافزار های سه بعدی سازی حرف ها برای گفتن دارند.

  • تسط به اینترفیس نرم افزار راینو
  • توانایی مدلسازی سطوح و منحنی های پیشرفته
  • تسلط بر تکنیک های مدلینگ در راینو
  • توانایی کا ربا الگوریتم ها مناسب مادلسازی اتومبیل
  • توانایی تجزیه و تحلیل و تولید بدنه اتومبیل با تمامی جزییات و ظرافت های ممکن از صفر تا صد
  • توانایی نور و متریال دهی در راینو

  و…

  null

  پاسخ به متداولترین سوالات دانشجویان ، پیش از ثبت نام دوره تخصصی آموزش راینو

  خیر، با هر سیستمی حتی یک لپ تاپ معمولی می توانید از نرم افزار راینو استفاده کنید

  خیر ، در دوره تخصصی راینو مباحث از ابتدایی ترین ابزار ها به شکلی کاملا متفاوت تا پیشرفته ترین تکنیک هاو پروژه محور بیان می شود.

  خیر ، تما م دوره های مرکز ملی سه بعدی ایران به شکل حضوری برگزار می شود

  خیر ، امکان حضور برای همه رده های سنی محیا است.

  بله ، مدرک در پایان دوره پس از گذراندن کامل دوره و ارائه پروژه ای که تعریف می گردد مدرک معتبر پایان دوره و قابل ترجمه برای کسانی که دوره را با مفقیت گذرانده اند صادر می گردد.

  در تمام دوره های نرم افزاری ، روی آخرین ورژن نرم افزارتوضیحات ارائه می گردد.

  این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟
  • کسانی که علاقه دارند با نرم افزار های قدیمی طراحی کنند
  • کسانی که تصمیم جدی برای بالا بردن سطح طراحی سه بعدی خود ندارند
  • کسانی که هیچ اعتقادی به تجربه کار با نرم افزار های روز دنیا ندارند
  این دوره مناسب چه کسانی است؟
  • طراحان قطعات صنعتی
  • علاقه مندان به خلق مادل های پیچیده طراحان و فعالان صنعت اتومبیل
  • افرادی که به فکر در آمد بیشتر و افزایش بهره وری هستند
  • علاقه مندان به طراحی اتومبیل
  • فعالان حوزه صنایع دریایی که در حال حاضر راینو یکی از محبوبترین نرم افزار ها در این صنعت است
  • طراحان جواهرات به دلیل تمرکز و کنترل زیاد روی سطوح منحنی
  • معمارانی که با طرح های پارامتریک سر وکار دارند و برای سهولت در به نتیجه رساندن کانسپت نیاز به یک محیط نرم افزاری منعطف دارند
  • null

   زمان، مکان و اطلاعات برگزاری دوره

  محل برگزاری دوره

  بزرگراه ستاری پایین تر از بلوار لاله نبش بنفشه هفتم پ 1 واحد 4

  زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات

  شنبه و چهارشنبه ها ساعت 17 الی 20

  75ساعت آموزش حضوری که در 25 جلسه 3 ساعته برگزار می گردد.

  تاریخ شروع دوره

  21 شهریور ماه 97

  مدرس دوره

  استاد ارجمند مهدی بندری

  ظرفیت کلاس ها محدود است جهت از دست ندادن کلاس می توانید با کلیک روی گزینه پیش ثبت نام به صورت رایگان نام خود را در کلاس رزرو کنید

  از اینجا شروع کنید

  شهریه دوره 1500000 هزار تومان

  • در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت

  7 نظر در “آموزش راینو

  1. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  2. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  3. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  4. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  5. شایان گفت:

   میخواستم بدونم در این دوره چه خودرویی مدل سازی میشه ؟

   1. مشاور آموزشی گفت:

    با سلام و احترام
    در این دوره خودرو Audi R8 مدلسازی شده است و در دوره جدید خودرو هیوندای سونوتا بعلاوه یک پروژه معماری در راینو توسط استاد ارجمند مهدی بندری مدل می گردد.
    موفق باشید

  6. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخی بگذارید