برای شروع آموزش رویت، جذابترین نرم افزار چند کاره آماده اید؟

آموزش رویت به طور حرفه ای یکی از مهمترین اهداف مجموعه جهت افزایش سطح مهارت هنرجویان است، مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران با برگزاری تخصصی ترین دوره این فرصت را برای دانشجویان معماری و شهرسازی فراهم نموده است تا با یادگیری  نرم افزار رویت از زاویه دیگری دنیای طراحی و معماری را درک کنند.

رویت نرم افزاری کاربردی است که برای معماران و متخصصان ساختمان توسط شرکت اتودسک طراحی شده است، سوالی که عموما در ذهن همگان  نقش می بندد این است که آیا  تنها با یادگیری نرم افزار رویت شما بی نیاز از دیگر نرم افزارها خواهید بود؟ آیا رویت به تنهایی از پس طراحی تمام قسمت های یک ساختمان بر می آید و همه ابزار ها را در اختیار دارد ؟

در دوره آموزش رویت چه چیزهایی را یاد می گیرید ؟

در این دوره تخصصیرا می آموزید

این دوره بسیار ویژه و فراتر از آموزش رویت به تنهایی، می باشد و فرایند آموزش در این دوره شامل چندین مرحله است. در طول دوره در ابتدا با مبانی نرم افزار آشنا خواهیم شد و پس از یادگیری محیط نرم افزار به آموزش مباحث طراحی تناسبات ، زیبایی شناسی، خواهیم پرداخت و مباحث مهمی در مورد معماری ومباحث مهندسی و چگونگی ایجاد نقهش های دو بعدی فاز یک و دو و آماده سازی و تکمیل مدارک برای اجرا … را نیز خواهیم داشت.

 فرایند کامل برگزاری دوره و مراحل یادگیری مباحث را در زیر مشاهده می کنید

null
null

نمای کلاسیک

Classic Facade

در این دوره آموزشی نمای کلاسیک با

تمام جزئیات یک نمای کلاسیک در فضای نرم افزار رویت  اجرا می گردد.

null
null

رویت مکانیکال

Revit Mep

در این دوره آموزشی تاسیسات مکانیکی در فضایی سه بعدی همزمان با طرح و بعدی پلان مکانیکال ایجاد خواهد شد.

null
null

نمای پارامتریک

parametric Facade

در این دوره آموزشی نماهای پارامتریک جزء به جزء اجرا می گردد.

null
null

رویت سازه

Revit Structure

در این دوره مدل سه بعدی سازه بر اساس نقشه های دو بعدی سه بعدی سازه همزمان  ایجاد خواهد شد.

null
null

نمای مدرن

Modern Facade

در این دوره با ساخت برج های مسکونی آشنا و تمام اجزاء دقیق اجرا می گردد.

null
null

طراحی لند اسکیپ

Landscap Desighn

در این دوره آموزشی انواع برج های مخابراتی اجرا می گردد.

null
null

ساخت توپوگرافی

Topography

در این دوره آموزشی توپوگرافی اجرا می گردد.

null
null

فضای شهری

Urban Desighn

در این دوره فضای شهری اجرا می گردد.

طراحی سه بعدی

در دوره آموزش رویت تخصصی همزمان با ایجاد نقشه های دو بعدی طراحی های سه بعدی سازه، معماری و مکانیکال خواهد شد.

طراحی دو بعدی

در این دوره تخصصی نقشه های دو بعدی فاز یک و فاز دو قدم به قدم ایجاد خواهند شد

null
null

نقشه های فاز یک

 Architectural Plan

در این دوره آموزشی نقشه های فاز یک با طراحی های متنوع در فضای دو بعدی رویت  اجرا می گردد.

null
null

متره و برآورد

Cost Estimation

در این دوره آموزشی متره و برآورد در تمام اجزای ساختمانی ایجاد و محاسبه می گردد.

null
null

نقشه های فاز 2

Contruction Plan

در این دوره آموزشی نقشه های فاز دو با جزئیات و دقیق  اجرا می گردد.

null
null

نمای دو بعدی

Facade

در این دوره نمای دو بعدی همزمان با با ایجاد پلان  اجرا می گردد.

null
null

مقطع

Section

در این دوره آموزشی مقاطع با جزئیات اجرایی همزمان با طراحی پلان ایجاد و  اجرا می گردد.

شرکت های معتبر حوزه معماری ایران، منتظر استخدام شما هستند ...

رویت در حال حاضر بعد از تری دی مکس بیشترین فرصت شغلی رو در حوزه معماری و شهرسازی و صنایع وابسته در ایران دارد
با حضور در دوره تخصصی آموزش رویت شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و به شغل رویای تون دست پیدا کنید

آیا یاد گیری نرم افزار رویت ساده است؟

بر خلاف تصور عموم مبنی بر ساده بودن نرم افزار رویت این نرم افزار برنامه ای فوق پیشرفته در صنعت ساختمان و سازه به حساب می آید اما آیا همگان در هر سطحی از اطلاعات می توانند به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند و در دوره آموزش رویت شرکت کنند؟

پاسخ این سوال را در ادامه بخوانید

چقدر از دوره تخصصی آموزش رویت می دانید؟

در ویدئو زیر استاد ارجمند مهدی بندری در باره روند کلاس و آنچه انتظارتان از یک دوره تخصصی آموزش رویت است را بیان می کند

شرکت در دوره آموزش رویت و یادگیری نرم افزار به روند طراحی چه کمکی می کند؟

در دوره آموزش رویت با روند طراحی و ساخت یک ساختمان آشنا می شوید، د روند طراحی ابتدا بعد از گذراندن مراحل قانونی و دریافت اطلاعات و نقشه زمین، معمار اقدام به ایده پردازی و طراحی می نماید و در هر مرحله از پیشرفت پروژه طرح کاملتر می شود، یک معمار با تجربه از همان لحظه شروع طراحی و ترسیم اولین خط، به سازه شرایط تاسیساتی و الکتریکال یک پروژه می اندیشد و همزمان هر 4 رشته را با هم پیش می برد.

در ایران معماران بسیار بزرگی داریم که به این شیوه بدون بهره گرفتن از هیچ نرم افزار ی عمل می کنند و معمولا این اتفاق باید در ذهن یک معمار نقش ببندد تا بتواند طرحی که ارائه می کند قابل اجرا باشد کما اینکه در زمان های گذشته تمام طراحی معماری اجزا و سازه یک ساختمان به عهده معمار آن بنا بود اما در گذز زمان با تفکیک این 4 رشته بسیاری از معماران از قابلیت  درک 4 رشته معماری برق مکانیکال و سازه به طور همزمان جدا افتادند و مشاهده می شود که معماران گاهی اوقات بی توجه به شرایط سازه ای یک طرح، فقط طراحی می کنند و مابقی مسائل را به عهده دیگر رشته ها قرار می دهند، اما همواره بهترین معماران کسانی هستند که درک کافی از تمام اجزای ساختمان و نه تنها بخش طراحی آن داشته باشند.

با توجه به این روند اصولی در بنا کردن یک ساختمان نرم افزار رویت توسط سازندگان ابتدایی آن به بازرا عرضه گردید، این نرم افزار تمام بخش هایی را  که در به پا کردن یک ساختمان نیاز است را در خود جای داده و با عنوان های رویت معماری، رویت سازه، رویت مکانیکال و رویت الکتریکال  در اختیار کاربران قرار گرفته است اما باز مشاهده می شود که این 4 رشته از هم تفکیک می  شود. در حالی که نرم افزار رویت بهترین گزینه برای کنار هم قرار دادن تمام بخش های یک ساختمان در طراحی است و می توان به طور همزمان اشکالات احتمالی سازه را در معماری دید و آن را برطرف نمود.

sketch_WHITE

حذف ابزار های دستی

کمک به ایجاد دقت بالا در مادلسازی احجام معمارانه

stopwatch_0013DS

صرفه جویی در زمان

ساختار نرم افزار مسیر را برای رسیدن به نتیجه مطلوب هموار می کند

refresh_3DS001

به روزرسانی به موقع

تیم اتودسک هربار با بروزرسانی به موقع ضعف های نرم افزار را برطرف می کند

gear_WHITE

کاملترین ابزارها

کمک به ایجاد دقت بالا در در ترسیم دو بعدی و سه بعدی 4 رشته ساختمانی

رویت نرم افزاری برای مهندسین ساختمان

این برنامه با توجه به نیاز صنعت ساختمان و مناسب 4 رشته معماری سازه الکتریکال و مکانیکال به بازار عرضه شده است و از آنجا که به طور همزمان می توان در فضایی دو بعدی و سه بعدی و نما ها و مقاطع مختلف پروژه را رصد کرد روند ساختمان سازی را برای مهندسین بسیار ساده نموده است.

رویت توسط اتودسک پا به دنیای مهندسی گذاشت

با توجه به روند اصولی بنا کردن یک ساختمان نرم افزار رویت توسط سازندگان ابتدایی آن به بازرا عرضه گردید، این نرم افزار تمام بخش هایی را  که در به پا کردن یک ساختمان نیاز است را در خود جای داده و با عنوان های رویت معماری، رویت سازه، رویت مکانیکال و رویت الکتریکال  در اختیار کاربران قرار گرفته است اما باز مشاهده می شود که این 4 رشته از هم تفکیک می  شود. در حالی که نرم افزار رویت بهترین گزینه برای کنار هم قرار دادن تمام بخش های یک ساختمان در طراحی است و می توان به طور همزمان اشکالات احتمالی سازه را در معماری دید و آن را برطرف نمود.

چطور می توان به بهترین شیوه از دوره آموزش رویت بهره گرفت؟

باز هم تاکید می کنیم برای  کسانی که در اول راه طراحی معماری و ساختمان هستند نرم افزار رویت به تنهایی کافی نیست شاید به خاطر طراحی ساده این نرم افزار همگان با هر سطح اطلاعاتی قادر به استفاده از نرم افزار باشند، اما قطعا به شکل ایده آل و درست نمی توانند از این نرم افزار بهره بگیرند.

برای کار با نرم افزار رویت علاوه بر داشتن  اطلاعات ترسیمی نیاز دارید تا با اجزای ساختمان و طراحی فاز 2 و سازه ای آشنا باشید تا بتوانید به خوبی نقشه ها را کامل کنید. و حتما باید تجربه ای نزدیک در محل احداث ساختمان ها را کسی کرده باشیدتا به درک بهتری از کار با نرم افزار برسید. اما با در نظر گرفتن همه این مسائل این نرم افزار برای رساندن یک طرح به مرحله اجرایی بسیار موثر است و کار متخصصان را ساده کرده است .

چرا باید رویت را به عنوان یک نرم افزار ضروری، هر چه زودتر یاد بگیرید؟

آنچه خارج از نرم افزار رویت اتفاق می افتد طراحی و اجرای دو بعدی در نرم افزار اتوکد و تهیه نقشه های دوبعدی سازه و … می باشد نهایتا معماران با منطبق کردن تمام این مدارک به نقشه های اجرایی دست می یابند که این تکنیک یکی از قویترین و بهترین روش هایی است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

ما همچنان معتقدیم که این روش بسیار کاربردی است و در این میان نرم افزار رویت می تواند به تحلیل پروژه از تمام جنبه ها به شکل سه بعدی کمک کند چرا که قبل از به بازار آمدن نرم افزار رویت تصور سه بعدی یک نقشه سازه در ذهن یک معمار با تجربه و یا متخصص سازه بود، اما با ورود رویت این تصویر سازی برای معمارانی که نمی توانستند فضای سازه و یا تاسیسات را به شکل سه بعدی تصور کنند فراهم نمود شاید از این سخن اینگونه برداشت کنید که بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات در 4 رشته می توان از نرم افزار رویت استفاده نمود، خیر به هیچ عنوان اینطور نیست بر عکس کسانی می توانند از رویت به بهترین شکل بهره مند شوند که درک قابل قبولی نه تنها از معماری بلکه از مابقی رشته ها داشته باشند.

در اصل در این برنامه به طور همزمان چند برنامه دیگر گنجانده شده که برای دسترسی به هر اینترفیس به طور مجزا اقدام می کنید و اینگونه نیست که همه چند نرم افزار را در یک محیط کار در کنار همدیگر ببینید.

علاوه بر مسائل ترسیمی دو بعدی و سه بعدی ، نرم افزار رویت کار را در متره و برآورد و تهیه جدول هزینه یک پروژه  راحت کرده است. و شما همزمان با طراحی می توانید هزینه تک تک اجزای ساختمان را محاسبه نمایید و بر آورد کنید که طرح شما به طور دقیق به چه مقدار سرمایه نیاز دارد.

آیا با وجود نرم افزار رویت، نیاز به یادگیری و تسلط به نرم افزار اتوکد وجود دارد؟

باید بگوییم بله قطعا به یادگیری و تسلط به نرم افزار اتوکد برای کار با نرم افزار رویت احتیاج دارید، برای کار با رویت شما باید اطلاعات کافی از نحوه ترسیم مدارک طرح با جزئیات داشته باشید تا بتوانید طرح خود را در رویت پیاده کنید.

تعامل بین نرم افزارها از بهترین شیوه های ایجاد یک پروژه در سطح پیشرفته است و نرم افزار اتوکد و رویت دو برنامه از هم تفکیک شده و مجزا نیستند و هر کدام به طور مشخص اثری مهم در یک پروژه دارند. در این بین برای تکمیل و ارائه یک پروژه همین دو نرم افزار کافی نیستند کسانی که قصد دارند به طور حرفه ای کار کنند نباید از یادگیری هر نرم افزار ی دوری کنند، معمولا هر چقدر کار حرفه ای تر و تخصصی تر می شود مشاهده می کنیم نرم افزار های بیشتری در روند پیشرفت یک پروژه دخیل هستند.

روند دوره تخصصی آموزش رویت

جامع ترین دوره آموزشی نرم افزار فنی و مهندسی رویت
 • null

  زمان بندی آموزشی

  هشتاد درصد از زمان هر جلسه در اختیار استاد برای اجرای پروژه های مورد نظر قرارداردو بیست درصد زمان ابتدایی به رفع اشکال وکرکسیون تمرین ها اختصاص داده می شود در طول دوره ۲ جلسه اختصاصا به ورکشاپ تعلق می گیرد که هنرجویان در حضور استاد روی پروژه ها کار می کنند.به این ترتیب هنرجو با توجه به تمریناتی که استاد هر جلسه معین میکند و آموزش روند اجرای پروژه در رویت و تکرار آن در منزل به سطح مهارت بالایی برای کار در رویت می رسد.

 • null

  تمرین برای هر جلسه

  در پایان هر جلسه از دوره آموزش رویت متناسب با مطالب آموزش داده شده ، استاد تمرین هایی را جهت انجام در منزل برای هنرجویان ارجمند تعریف خواهد نمود و علاوه بر مطالبی که در هر  دوره بیان می شود آرشیو کاملی از دوره های قبل در اختیار دانشجو قرار می گیرد  که این تمرین ها و مطالب آموزشی قلب یادگیری و بهترین راه برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن و مناسب ترین راه برای یادگیری ابزارها و چگونگی استفاده از آنها می باشد.

 • null

  پشتیبانی و رفع اشکال توسط استاد

  در جلسه بعدی 30 درصد از زمان ابتدایی هر جلسه نیز به کرکسیون نمودن تمرین های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سئوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین های هنرجویان سپری خواهد شد که در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین های هنرجویان گرامی انجام می دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل و عبور از آنها را بدانند .

 • null

  معرفی

  مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران بیش از دو دهه است که در حال فعالیت در زمینه سه بعدی سازی و به شکل تخصصی به برگزاری دوره آموزش رویت پرداخته است.

 • null

  آنچه می آموزید

  در دوره آموزش رویت دانشجویان با تمام قسمت های رویت معماری آشنا شده، این دوره با مروری جامع بر عملکرد نرم افزار و به صورت پروژه محور آغاز شده و تا زمان تکمیل حجم یک ساختمان و رساندن به مرحله نور و متریال دهی و رندرینگ ادامه دارد.

 • null

  پروژه محور

  با حضور در این دوره می توانید مدارک خود را در محیط دوبعدی رویت ترسیم کنید و یا از پلان های ترسیم شده در اتوکد کمک بگیرید و تمام بخش های ساختمان از دیوار ها گرفته تا در و پنجره و عناصر و جزئیات خاص را در پروژه لحاظ نماییددر بخش طراحی سایت هر نوع سایت پلانی را با انواع توپوگرافی می توانید شبیه سازی نمایید پوسته خارجی نما و ایجاد طرح های سه بعدی متنوع در هر سبکی را در محیط مسینگ می آموزید و در آخر با اعمال متریال و نورپردازی ، پروژه را به مرحله رندرگیری می رسانید.

null

در دوره آموزش رویت قدم به قدم موفقیت بزرگ آموزشی را کسب می کنید ،و سرانجام از سد یادگیری رویت نیز خواهید گذشت.

سر فصل های دوره تخصصی آموزش رویت

تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟
معیار و امتیاز XP (مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های تخصصی مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و … می شود. به هر میزان دانشجو و کاربر مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد.

کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

ده ها تمرین و آزمون عملی ویژه

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.
 • null

  روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

 • مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

دانشجویان، در طول برگزاری دوره آموزش رویت از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
در صورتی که دوره آموزش رویت زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

 • پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

در طول برگزاری دوره آموزش ررویت در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

1-ارسال پیام به شماره  تلگرام  پشتیبانی دوره

2-مراجعه حضوری با هماهنگی با بخش پشتیبانی  و رفع اشکال

 • null

  امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

1-امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به بزرگترین آرشیو سنتر کامپیوتر گرافیک ایران

2-ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

3-دسترسی به ده ها دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

 • گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره آموزش رویت به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

 • null

  تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

  منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های تخصصی را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی دوره آموزش رویت را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک متخصص رویت خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه نرم افزار به عنوان متخصص نرم افزار استخدام گردند و یا اینکه ایده و طرح خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

  • مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

  در صورتی که دانشجویان دوره آموزش رویت پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

  • تسلط به مفاهیم رویت
  • مادلسازی حرفه ای در رویت
  • توانایی ایجاد هر نوع آبجکت در سبک های متنوع
  • توانایی کار با اینترفیس
  • توانایی طراحی دو بعدی و ترسیم نقشه های فاز یک و دو

  و …

  null

  پاسخ به متداولترین سوالات دانشجویان ، پیش از ثبت نام دوره تخصصی آموزش رویت

  خیر ، نرم افزار رویت بسیار نرم افزار سبکی است و نیاز به سیستم های پیشرفته ندارد.

  خیر ، در دوره تخصصی رویت مباحث از ابتدایی ترین ابزار ها به شکلی کاملا متفاوت تا پیشرفته ترین تکنیک هاو پروژه محور  بیان می شود.

  خیر ، تما م دوره های مرکز ملی سه بعدی ایران به شکل حضوری برگزار می شود

  خیر ، امکان حضور برای همه رده های سنی محیا است.

  بله ، مدرک در پایان دوره پس از گذراندن کامل دوره و ارائه پروژه ای که تعریف می گردد مدرک معتبر پایان دوره و قابل ترجمه برای کسانی که دوره را با مفقیت گذرانده اند صادر می گردد.

  در تمام دوره های نرم افزاری ، روی آخرین ورژن نرم افزارتوضیحات ارائه می گردد.

  این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟
  • کسانی که نیازی به پیشرفت در نرم ازفزار های سه بعدی ندارند.
  • کسانی که تصور می کنند تنها دانستن یک نرم افزار سه بعدی کافی است.
  • زمان کافی برای یادگیری ندارید.
  این دوره مناسب چه کسانی است؟
  • دانشجویان معماری که در اول راه طراحی هستند و به راحتی می توانند با این نرم افزار جهت ارائه پروژه به حالت سه بعدی استفاده نمایند.
  • کسانی که قبل از این با دیگر نرم افزار های سه بعدی کار کرده اند اما علاقه دارند تا تجربه جدیدی از یکی دیگر از نرم افزار های خوب بدست آورند.
  • کسانی که به زمان در به ثمر رسیدن طرح و ایده خود اهمیت می دهند.
  • null

   زمان، مکان و اطلاعات برگزاری دوره

  محل برگزاری دوره

  بزرگراه ستاری پایین تر از بلوار لاله نبش بنفشه هفتم پ 1 واحد 4

  زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات

  جمعه ها 9 الی 12

  60 ساعت آموزش حضوری که در20 جلسه 3 ساعته برگزار می گردد، علاوه بر 60 ساعت 4 جلسه سه ساعته به صورت ورکشاپ ارائه می شود.

  تاریخ شروع دوره

  11 مرداد 98

  مدرس دوره

  مهندس عارفه پورمند

  ظرفیت کلاس ها محدود است جهت از دست ندادن کلاس می توانید با کلیک روی گزینه پیش ثبت نام به صورت رایگان نام خود را در کلاس رزرو کنید

  از اینجا شروع کنید

  شهریه دوره 950000 هزار تومان

  • در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت

  9 نظر در “آموزش رویت

  1. ثمین عسکری گفت:

   من در این دوره شرکت کردم ، واقعا دوره کاملی بود الان سرعت ترسیم فاز یک و دو خیلی بالایی دارم در حدی که یک نقشه به همراه نما و مقطع رو می تونم یک ساعته انجام بدم.

   1. wakil گفت:

    man kheili doost dashtam in dore sherkat konam wa revit ro yad begiram
    wali iran zendegi nemikonam wa motasefane dore gheire hozuri ham nadarand.

    1. مرکز ملی کامپیوتر و گرافیک ایران گفت:

     با سلام و احترام
     برای عزیزان خارج از ایران امکان ثبت نام غیر حضوری وجود داره و میتونید در دوره شرکت نمایید و دسترسی به آرشیو آموزشی برای شما باز خواهد شد
     میتونید از طریق راه های ارتباطی تلگرام و تلفن با ما در تماس باشید
     موفق و سربلند باشید

  2. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  3. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  4. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  5. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  6. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  7. مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخی بگذارید