چرا باید در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ ثبت نام کنیم ؟

آموزش فتوشاپ در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران یکی از کاملترین دوره های فتو شاپ است .تقریبا تمام شرکت های بزرگی که در ایران در حال فعالیت هستند چه در حوزه تخصصی معماری و شهرسازی و یا به طور خاص در حوزه های گرافیکی، سینمایی، ادیت عکس و … در چارت سازمانی خودبرای کسانی که به نرم افزار فتوشاپ تسلط دارند جایگاه خاصی را در نظر گرفته اند.
چرا که برای ارائه هر پروژه با موضوعات متنوع و یا بیان رزومه کاری خود در قالب یک کاتالوگ طراحی شده و … نیازمندافرادی با توان تسلط بر یک و یا چند نرم افزار گرافیکی هستندو همین امر باعث شده بازار طراحی معماری ، صنعتی ،گرافیک برای این نرم افزار به شدت نیازمند نیروی متخصص باشد. در حال حاضر یه فرصت بسیار ویژه برای شما وجود دارد جذب بازار کار در امینه شوید.

در این دوره آموزش فتوشاپ چه چیزهایی را یاد می گیرید ؟

در این دوره تخصصیرا می آموزید

مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران با در نظر گرفتن نیاز دانش آموختگان رشته های تحصیلی، معماری، گرافیک ، عکاسی، طراحی وب … و علاقه مندان به عرصه های کار با نرم افزار های گرافیکی تصمیم به برگزاری دوره تخصصی آموزش فتوشاپ گرفت این نرم افزار قدرتمند تنها مناسب گروه های نام برده نیست از نظر Adobe نرم افزار فتوشاپ مناسب تمام کسانی است که در دنیای امروز به دنبال پیشرفت و ارائه مناسب افکار و مهارت های خود هستند.

فرایند کامل برگزاری دوره آموزش فتوشاپ و مراحل یادگیری مباحث را در زیر مشاهده می کنید

روتوش مو

در این دوره تخصصی یاد می گیرید که چه طور می شود زمان ادیت یک پرتره روی موها به شکل حرفه ای کار هایی مثل پر کردن مو ها براق و نحوه پاک کردن با استفاده از تکنیک های Selection و اعمال فیلتر ها فرا می گیرید.

روتوش آناتومی

می آموزید چگونه با استفاده از افکت ها و فیلتر های فتوشاپ ساختار بدن انسان را ایدت نمایید و می توانید اثر هایی زیبا در زمینه طراحی مد و فشن خلق کنید .

روتوش تبلیغاتی

می آموزید چطور برای یک شرکت معروف با طراحی و ایجاد تصویر گرافیکی می توان به رشد ان برند کمک کرد ، در این بخش با ادیت روی عناصر تبلیغاتی یک اثر تمرکز خواهیم کرد.

روتوش معماری

شاید به نظر برسد روتوش در معماری مفهومی کاربردی ندارد در اصل در این بخش تمرکز بر روی ساختاری مشخص مانند لنداسکیپ حذف اضافه نمودن بعضی بخش ها در پروژه را به  طوری دقیق و با استفاده از تکنیک  های حرفه ای روتوش در معماری می آموزید.

روتوش پوست

زمان روتوش چهره و خصوصا پوست مرحله به مرحله با استفاده از روش های و ابزار های مختلف که عموما در مراحل اولیه روتوش و نهایتا در روتوش حرفه ای استفاده می گردد آشنا خواهید شد و پس از یادگیری این مرحله به راحتی میتوانید پرتره را به شکل کاملا واقعی و بدون اغراق اصلاح و پوست را صاف کنید.

روتوش لباس

در این بخش با ابزار های تغییر بافت و رنگ پارچه و لباس آشنا خواهید شد و در چند پروژه طریقه عملکرد ابزار های را می آموزید.

جلوه های ویژه

آموزش فتوشاپ در جلوه های ویژه، جلوه های ویژه با اصطلاحات متفاوت پدیده ای جدید است که با کمک نرم افزا رها خلق می شوند ، در دنیای واقعی ساخت بسیاری از فضا ها و تصورات یک هنرمند غیر ممکن و یا سخت و خطر ناک است می توان گفت جلو ه های ویژه هنر ساخت جهانی پر هیاهو و پیچیده ذهن هنرمند است.
از جلوه های ویژه در صنعت سینما و تبلیغات در سال های اخیر به وفور استفاده می گردد و کار هایی ارزشمندی از هنرمندانمان به خصوص در ایران می بینم که بعد از انقلاب تلاش کردند در این زمینه پیشرفت کنند و انصافا به جایگاه های خوبی رسیدند .
در آموزش فتوشاپ دوره ساخت عناصر جلوه های ویژه را در نرم افزار فتوشاپ می آموزید و میتوانید در طرح های معماری تبلیغاتی و گرافیکی از این هنر استفاده کنید.شما برای ارائه هر ایده ای می توانید از جلوه های ویژه جهت جذابتر کردن آن استفاده نمایید.
با ورود این ابزار به صنایع تصویر سازی راه جدیدی برای کارگردانان سینما گران ، طراحان و … باز شد.

شیت بندی معماری

در دوره آموزش فتوشاپ اختصاصا مباحث و تکنیک های شیت بندی معماری بیان می شود، در رشته معماری پس از ارائه طرح و تهیه مدارک نهایتا معمار باید تمام عناصر و زوایای دید و روند تفکر خود را در یک قالب و همه را کنار هم نمایش دهد، از این رو سالیان سال است که موضوع شیت بندی معماری نه تنها در بین دانشجویان بلکه در مسابقات بین المللی و در شرکت ها نیز بخش مهمی به حساب می آید.

گاها دیده می شود که یک طرح زیبا در یک ترکیب بندی نامناسب و ضعیف دیده نمی شود و نهایتا خود طرح نیز زیر سوال می رود اما با ترکیبی هوشمندانه جهت نمایش روند تفکر یک معمار طرح فضای بیشتری برای عرضه هنرمندانه خود پیدا می کند.
هنوز هم در میان دانشجویان شیت بندی دستی پراهمیت است و اکثرا از خلاقیت و قدرت ترسیم دستی خود استفاده می کنند تا طرح را ارائه نمایند.

اما از آنجایی که در دنیای حرفه ای ما به ارائه ای قویتر نیاز داریم کمک گرفتن از نرم افزار ها امری ضروری است.یکی از محبوبترین نرم افزار های گرافیکی مناسب معماری نرم افزار فتوشاپ است در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ بعد از تسلط به ابزار ها و تکنیک های ترکیب بندی و Lay out بندی یاد می گیرید که چطور می توان یک طرح را در ابعاد یک کاغذ A4 و یا یک شیت 50*70 طوری که مفهوم و روند طرح برای مخاطب قابل فهم باشد ارائه نمود.
در عرصه معماری با توجه به نیاز معماران در مراحل انتهایی نمایش طرح و ایده همیشه نیاز بسیاری به این نرم افزار احساس می گردد اما اغلب به دلیل عدم تسلط معماران در حد گرافیست ها مشاهده می شود که به خوبی نمی توانند از این نرم افزار استفاده کنند و خروجی های حرفه ای بگیرند در سر فصل های دوره تخصصی آموزش فتوشاپ به این موضوع توجه خاصی گردیده که نه تنها مطالب مفید و قابل استفاده برای معماران بلکه اصول اعمال و استفاده از مبانی طراحی گرافیک برای گرافیست ها بیان میگردد. تا بیشتر شاهد کارهای زیبا در معماری، نقاشی، گرافیک و عکاسی باشیم این اصول برای تمام رشته ها کاربردی و واجب است.

کامپوزیت

احتمالا کلمه کامپوزیت را کمتر شنیده باشید اما اثرهایی زیادی را که با این مفهوم خلق می شود هر روز در دنیای گرافیک تبلیغات و سینما می بینید و حض بصری آن را می برید اما اینکه چطور می توان تصاویری با مفهوم کامپوزیت به معنی دست کاری و ترکیب چندین عکس را خلق کرد ؟

در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ پس از تسلط بر ابزار ها و استفاده به صورت عملی در پروژه ها با یکی دیگر از کاربر دهای فتوشاپ و توان ادیت عکس یعنی کامپوزیت آشنا خواهید شد و نهایتافرا می گیریدکه چگونه با متحرک سازی تصاویر در فتوشاپ شکل گیری یک ایده را به مخاطب خود نشان می دهید.

در این بخش به شما آموزش خواهیم داد که چطور با ترکیب عکس های مختلف می توانید به شکل موضوعی فضا سازی انجام دهید و در واقع برای معماران این بخش مقدمه دوره پست پروداکشن خواهد بود که در دوره تخصصی پست پروداکشن به طور کامل روی پروژه های معماری از تکنیک های کامپوزیت استفاده میکنیم.

برای فعالیت در بازار حرفه ای فتوشاپ آماده اید؟

آیا فکر می کنید دانش کافی از نرم افزار های گرافیکی را دارید؟ آیا به اندازه کافی کار هنرمندان بزرگ را در نرم افزار فتوشاپ دیده اید؟ آیا راه و روش کسب مهارت در نرم افزار فتوشاپ را می دانید؟ آیا با روند انجام و ارائه یک پروژه گرافیکی حرفه ا ی آشنا هستید ؟ آیا فکر می کنید دیگران می توانند به شما برای محول کردن کار هایشان اعتماد کنند تا شما در سطحی، حرفه ای برایشان طرح و ایده خلق ،اجرا و ارائه کنید؟
اگر قرار باشد پروژه ای را از آن خود کنید، آنچه امروز هستید کافی نیست برای قرار گرفتن در چنین موقعیتی در اول راه نیاز دارید تسلطی کامل در فتوشاپ برای اجرا ی پروژه به همراه ایده پردازی بدست آورید.

در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ ابتدا با تمام دستورات و ابزار ها آشنا می شوید و همزمان به عملکرد هر ابزار در حوزه های مختلف مانند عکاسی ، معماری و گرافیک پی می برید با دیدن نمونه های متنوع از نحوه استفاده یک ابزار در سطح حرفه ایی، ذهن شما کمی با روند ایده پردازی در فتوشاپ آشنا خواهد شد.

در طول دوره آموزش فتوشاپ تمام مباحث روز دنیا مطرح شده و توسط اساتید مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد به این طریق شما پس از اتمام دوره با دیدن هر نمونه کاری از بهترین های ADOBE قادر به تحلیل آن پروژه هستید و برای اجرای آن نقطه مبهمی در ذهنتان باقی نمی ماند.

چطور پرونده یادگیری فتوشاپ را ببندیم ؟

در بیشتر اوقات افراد ممکن است بخواهند از ایده یک اثر معروف استفاده کنند اما به دلیل نبود اطلاعات کافی از نحوه اجرای آن پروژه این اتفاق نمی افتد اما در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ بعد از یادگیری فتوشاپ و اجرای بیش از 10 پروژه قادر خواهید بود به سادگی بدون کمک دیگران نحوه اجرای برترین پروژه ها را تحلیل نمایید.

از طرفی دیگر بسیاری ازکسانی که تصور می کنند با فتوشاپ آشنا هستند، تنها ابزار ها را می شناسند اما نکته مهم در یادگیری و کار حرفه ای در فتوشاپ اجرای تمیز و با جزئیات است که در دوره تخصصی آموزش فتوشاپ به این مهم دست پیدا می کنید.
ممکن است در اطراف خود کسانی را دیده باشید، که می گویند ما فتوشاپ را می دانیم و با آن کار میکنیم، نرم افزار فتوشاپ جز آن دسته از نرم افزار های همه گیری است که خیلی ها را یک بار هم که شده برای تغییر سایز عکس، علامت گذاری و خیلی کار های کوچک با خود درگیر کرده، و محیط ساده و ابزار های در دسترس آن کمک حالشان بوده است ، اما آیا برای همگان و نه فقط گروهی خاص این میزان اطلاعات و نوع استفاده کافی است ؟احتمالا با خود می گویید معلوم است که کافی نیست چون شما قرار است جزء افرادی باشید که وقتی در مورد میزان سوادشان از فتوشاپ سوال می شود نمی گویند کمی می دانیم و یا تخصصی یاد نگرفته ایم.
فتوشاپ را خیلی ها با استفاده از خود آموز ها فرا می گیرند و گاها مشاهده می شود در همان حد کارشان را راه می اندازد اما از نظر متخصصان یادگیری فتوشاپ به شکل جزیره ای و نه منسجم نمی تواند موتور خلاقیت را در درون هنرمند روشن کند.
آنچه در ابتدای امر در یادگیری نرم افزار فتوشاپ بسیار پر اهمیت است تسلط بسیار زیاد بر تمام دستورات و نحوه عملکردشان می باشد در مرحله بعد استفاده از ابزار ها در زمان مناسب که این موضوع باعث بالا رفتن سرعت کار با نرم افزار می گردد. در طول این دوره هنرجو با تمام این موارد آشنا میشود و در پایان دوره آموزش فتوشاپ کار با نرم افزار و اجرای پروژه را بار ها و بار ها تجربه و آزموده است.
هدف از برگزاری دوره تخصصی آموزش فتوشاپ به این طریق تجهیز هنرجویان است، تا در پایان دوره قدرت اجرایی کردن هر نوع پروژه ای را در نرم افزار فتوشاپ بدست آورند. از مزایای دوره تخصصی فتوشاپ آموزش پروژه ای نرم افزار با اتکا به یادگیری مباحث اصولی و ابزار ها می باشد. سر فصل های دوره آموزش فتوشاپ بر اساس بروزترین مطالب و مباحث ارائه شده در Adobe و بر اساس آخرین تغییرات ورژن نرم افزار ارائه می گردد.

شرکت های معتبر حوزه معماری گرافیک عکاسی ایران، منتظر استخدام شما هستند ...

فتوشاپ در حال حاضر بیشترین فرصت شغلی رو در حوزه معماری و گرافیک و عکاسی در ایران دارد
با حضور در دوره تخصصی فتوشاپ شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و به شغل رویای تون دست پیدا کنید

چقدر از دوره تخصصی فتوشاپ می دانید؟

در ویدئو زیر استاد ارجمند درباره روند کلاس و آنچه انتظارتان از یک دوره تخصصی است را بیان می کند

روند آموزشی دوره تخصصی آموزش فتوشاپ

جامع ترین دوره آموزشی نرم افزار فتوشاپ
 • null

  زمان بندی آموزشی

  هشتاد درصد از هر جلسه آموزش فتوشاپ در اختیار استاد جهت آموزش مسائل فنی و طرح پروژه قرار دارد و بیست درصد زمان ابتدایی هر جلسه متعلق به رفع اشکال و بررسی تمرین هنرجو خواهد بود.

 • null

  تمرین برای هر جلسه

  در طول دوره آموزش فتوشاپ استاد از روند آموزش فیلم و ویدئویی در هر جلسه تهیه می کند و آن ویدئو روی هارد و یا فلش در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا بتوانند در منزل بارها و بار ها آموزش را مرور کنند تا به نرم افزار مسلط شوند.

  با این روش دیگر نیازی به نت برداری و یادداشت مطالب سر کلاس نیست و تمام حواس هنرجو به روند آموزش خواهد بود ، در آخر هر جلسه با توجه به مباحث ارائه شده تمرین هایی با میزان سختی متفاوت توسط استاد تعیین می گردد تا هنرجو بتواند مهارت اجرایی خود را نیز محک بزند. و در جلسه بعدی ایرادها و نقاط ضعف و قوت کار هنرجو توسط استاد در بخش اول کلاس بررسی خواهد شد.

 • null

  پشتیبانی و رفع اشکال توسط استاد

  در جلسه بعدی ۳۰ درصد از زمان ابتدایی هر جلسه نیز به کرکسیون نمودن تمرین های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سئوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین های هنرجویان سپری خواهد شد که در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین های هنرجویان گرامی انجام می دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل و عبور از آنها را بدانند.

 • null

  معرفی

  دوره تخصصی آموزش فتوشاپ در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران با هدف افزایش دانش فتوشاپ در هنرجو، ایجاد دیدی عمیق در یادگیری و استفاده از مهارت نرم افزاری در ارائه طرح و ایده، چگونگی بهره گیری دانش طراحی گرافیک در ارائه و اجرا پایه ریزی شده است.

 • null

  آنچه می آموزید

  در دوره آموزش فتوشاپ به نرم افزار فتوشاپ کاملا مسلط می شوید، تمام ابزار ها و عملکرد هایشان را خواهید آموخت و با انجام صد ها پروژه با فرآیند استفاده حرفه ای از نرم افزار آشنا خواهید شد.

 • null

  پروژه محور

  در طول جلسات دوره تخصصی آموزش فتوشاپ زمان هایی با صلاحدید استاد مشخص می گردد تا هنرجو روی پروژه تعریف شده از سمت استاد کار کند و در حین کار فرصت دارد تا سوالات و مشکلات احتمالیش را حل نماید، از طرفی دیگر 2 جلسه به عنوان ورکشاپ تعریف شده و برای هر ورکشاپ موضوعی مشخص می گردد.

  که از ابتدای کلاس موضوعات این ورکشاپ ها برای هنرجو تعریف و هدف گذاری می شود در طول این دو ورکشاپ به صورت عملی و سر کلاس هنرجو روی ایده و طرح خود کار می کند و سعی می کند تا به بهترین شکل پروژه خود را اجرا نماید.

null

در دوره آموزش فتوشاپ قدم به قدم موفقیت بزرگ آموزشی را کسب می کنید ،و سرانجام از سد یادگیری فتوشاپ نیز خواهید گذشت

سر فصل های دوره تخصصی آموزش فتوشاپ

تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟
معیار و امتیاز XP (مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های تخصصی مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و … می شود.

به هر میزان دانشجو و کاربر مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد.

کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

ده ها تمرین و آزمون عملی ویژه

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.
 • null

  روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

 • مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

دانشجویان، در طول برگزاری دوره آموزش فتوشاپ از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

 • پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

در طول برگزاری دوره و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

1-ارسال پیام به شماره  تلگرام  پشتیبانی دوره

2-مراجعه حضوری با هماهنگی با بخش پشتیبانی  و رفع اشکال

 • null

  امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

1-امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به بزرگترین آرشیو سنتر کامپیوتر گرافیک ایران

2-ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

3-دسترسی به ده ها دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

 • گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در مرکز ملی  گرافیک کامپیوتر ایران ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

 • null

  تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

  منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های تخصصی را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک متخصص فتوشاپ خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه نرم افزار به عنوان متخصص نرم افزار استخدام گردند و یا اینکه ایده و طرح خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

  • مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

  در پایان دوره تخصصی فتوشاپ هنرجو با توجه به حجم پروژه های اجرا شده در کلاس نه تنها با روند انجام یک طرح در فتوشاپ از صفر تا صد  آشنا شده بلکه به آن سطح از تسلط به نرم افزار دست می یابد تا در دسته حرفه ای های نرم افزار فتوشاپ قرار بگیرد. و دیگر نقطه کوری از نرم افزار فتوشاپ در ذهن شما باقی نخواهد ماند.

  در صورتی که دانشجویان این دوره پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

  • تسلط کامل به نرم افزار فتوشاپ
  • انجام حرفه ای روتوش عکس
  • ایجاد و اجرای پیچیده ترین شیت بندی های  معماری
  • توانایی کار با اینترفیس
  • توانایی ایجاد کامپوزیت و ساخت انیمیت در فتوشاپ

  و…

  null

  پاسخ به متداولترین سوالات دانشجویان ، پیش از ثبت نام دوره تخصصی تر ی دی مکس

  معمولا نرم افزار های گرافیکی نیاز به سیستم های نسبتا قوی دارند تا از پس این نر م افزار ها بر بیایند.

  خیر ، در دوره تخصصی فتوشاپ مباحث از ابتدایی ترین ابزار ها به شکلی کاملا متفاوت تا پیشرفته ترین تکنیک ها بیان می شود.

  خیر ، تما م دوره های مرکز ملی سه بعدی ایران به شکل حضوری برگزار می شود

  خیر ، امکان حضور برای همه رده های سنی محیا است.

  بله ، مدرک در پایان دوره پس از گذراندن کامل دوره و ارائه پروژه ای که تعریف می گردد مدرک معتبر پایان دوره و قابل ترجمه برای کسانی که دوره را با مفقیت گذرانده اند صادر می گردد.

  در تمام دوره های نرم افزاری ، روی آخرین ورژن نرم افزار توضیحات ارائه می گردد.در دوره تخصصی فتوشاپ نیاز است که ورژن Adobe Photoshop cc 2017 را نصب داشته باشید.

  این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟
  • کسانی که نیاز به افزایش مهارت و دانش خود همزمان با پیشرفت نرم افزار فتوشاپ ندارند.
  • کسانی که به فکر ساده ترین و بهترین راه کسب در آمد نیستند .
  این دوره مناسب چه کسانی است؟
  • دوره تخصصی فتوشاپ آخرین دوره ای خواهد بود که طراحان عکاسان معمارن و نقاشان نیاز دارند درآن شرکت و کسب مهارت نمایند.
  • کسانی که قبلا از فتوشاپ استفاده کرده اند اما علاقه دارند این نرم افزار را به طور اصولی فرا گیرند و با ترفند های آن آشنایی کامل پیدا کنند .
  • معمارانی که قصد دارند اصول شیت بندی پروژه ها و قوانین و اصول پست پروداکشن را به طور حرفه ای فرا گیرند.
  • این دوره بسیار مناسب عکاسان می باشد تا علاوه بر مهارت عکاسی از مزایا و عجایب استفاده از فتوشاپ در عکاسی بهره مند شوند .
  • تمام کسانی که قصد دارند ایده های خود را اجرایی نمایند اما احساس می کنند هنوز ابزار حرفه ای را در دست ندارند تا بتوانند با سرعت به نتیجه برسند.
  • افراد کم سن و سالی که در خود ذوق هنری را کشف کرده اند اما هنوز نمی دانند درکدام حوزه باید فعالیت نمایند (علاوه بر یادگیری نرم افزار ، به دلیل آشنایی با دنیایی جدید قدرت تصمیم گیری برای ادمه راه را بدست می آورند) .
  • طراحان وب ، اولین نیاز طراحان وب آشنایی و تسلط بر نرم افزاری گرافیکی مانند فتوشاپ است.
  • null

   زمان، مکان و اطلاعات برگزاری دوره

  محل برگزاری دوره

  بزرگراه ستاری پایین تر از بلوار لاله نبش بنفشه هفتم پ 1 واحد 4

  زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات

  یکشنبه و چهارشنبه 16 الی 18

  60 ساعت آموزش حضوری که در30 جلسه 2 ساعته برگزار می گردد.

  تاریخ شروع دوره

  6 مرداد 98

  مدرس دوره

  استاد پورمند

  ظرفیت کلاس ها محدود است جهت از دست ندادن کلاس می توانید با کلیک روی گزینه پیش ثبت نام به صورت رایگان نام خود را در کلاس رزرو کنید

  از اینجا شروع کنید

  شهریه دوره 850000 هزار تومان

  • در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت

  4 نظر در “آموزش فتوشاپ

  1. سامی گفت:

   سلام . من بیرون از ایران زندگی میکنم. میخواهم در یک دوره حرفه‌ای شرکت کنم با کمترین زمان ممکن. ایا دوره تخصصی هست؟ استاد خصوصی؟ و مدت کامل و قیمت چند است؟ ممنون

   1. مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران گفت:

    با سلام و احترام
    شما می تونید از دوره فتوشاپ به صورت غیر حضوری استفاده کنید ، پس از ثبت نام دسترسی به آموزش ها در بخش اعضای ویژه فتوشاپ باز خواهد شد.
    موفق باشید
    مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

  2. زینب آجیلی گفت:

   سلام به همه عزیزان.
   دوره فتوشاپ بسیار عالی و مفید بود.
   از صبر و شکیبائی استاد ارجمندم بانو پورمند جهت پاسخگوئی کامل به سؤالات و رفع ابهاماتمون بسیار سپاسگزارم.
   با حضور در این دوره، رؤیاهاتون رو به تصویر بکشید ; )

  3. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  4. شیما گفت:

   سلام من در دوره فتوشاپ و پست پروداکشن شرکت کردم ، دوره بسیار کاملی بود و ممنون از استاد که تمام ریزه کاری های فتوشاپ رو یادمون دادن کلی هم باهامون پروژه کار کردن

  5. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  6. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  7. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخی بگذارید