چرا باید در دوره تخصصی آموزش مارولوس ثبت نام کنیم ؟

آموزش مارولوس در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران به طور تخصصی آموزش داده می شود. در بیش از 90 % شرکت های طراحی جهان از این نرم افزار در کنار دیگر نرم افزار های سه بعدی سازی جهت ایجاد بافت و پارچه استفاده می کنند، این نرم افزار جهت کمک به کار طراحان لباس و صنعت پوشاک به بازار عرضه شد اما کم کم به دلیل قابلیت های طراحی در زمینه پارچه و بافت در لباس و یا برای طراحان معماری داخلی جهت ساخت پارچه مبلمان روتختی و کوسن و دیگر جزئیاتی که متریال اولیه آنها از پارچه است استفاده گردید
چندین سال است این نرم افزار در ایران و در بهترین شرکت های طراحی لباس و معماری مورد توجه مخاطبانش قرار گرفته هستندو همین امر باعث شده بازار طراحی معماری ، و لباس ،معماری داخلی صنعت مبلمان و … برای این نرم افزار به شدت نیازمند نیروی متخصص باشد. در حال حاضر یه فرصت بسیار ویژه برای شما وجود دارد جذب بازار کار در این زمینه شوید.

در این دوره آموزش مارولوس چه چیزهایی را یاد می گیرید ؟

در این دوره تخصصیرا می آموزید

 دوره آموزش مارولوس بسیار ویژه و فراتر از آموزش طراحی لباس در نرم افزار مارولوس، به تنهایی می باشد و فرایند آموزش در این دوره شامل چندین مرحله است.

در طول دوره آموزش مارولوس در ابتدا با مبانی نرم افزار آشنا خواهیم شد و پس از یادگیری محیط نرم افزار به آموزش مباحث طراحی پارچه و لباس ، زیبایی شناسی، خواهیم پرداخت و مباحث مهمی در مورد چگونگی مادلینگ و ایجاد پارچه مبلمان و رو تختی و … بیان خواهیم کرد.

فرایند کامل برگزاری دوره و مراحل یادگیری مباحث را در زیر مشاهده می کنید

مزایای استفاده از نرم افزار مارولوس

تعامل با دیگر نرم افزارها

یکی از مهمترین مزایای این برنامه امکان ورودی و خروجی گرفتن از نرم افزار هایی مانند تر ی دی مکس و مایا به این نرم افزار می باشد

قابلیت هماهنگ سازی بین الگو و طرح سه بعدی

در حالتی که شما از نرم افزار استفاده نکنید با هر بار تغییر الگو باید صبر کنید تا طرح مراحل اولیه دوخت را بگذراند تا شما نتیجه را ببینید، اما با استفاده از نرم افزار این اتفاق به طور همزمان بین الگو و طرح سه بعدی دراپه ها می افتد و طراح را از ایرادات و ضعف هی کار با خبر می کند.

سرعت

طراحی لباس و پارچه با استفاده از نرم افزار به روند طراحی سرعت می بخشد، و طراح به سرعت می تواند دراپه ها و حالت ریزش پارچه را شبیه سازی کند

سادگی

سادگی استفاده از نرم افزار در طراحی لباس و کمک به فرآیند ایجاد یک مدل سه بعدی از طرح،کار با این نرم افزار بسیار ساده است و برای طراحان از آنچه خلق می کنند شفاف سازی می کند

آموزش مارولوس در معماری

نرم افزار مارولوس برای کسانی که در حوزه سه بعدی فعالیت می کنند بسیار کاربردی است از آن جهت که در این نرم افزار برای طراحی فضای داخلی و به طور خاص تر پارچه مبلمان، روتختی و … با جزئیات از پس این کار بر می آید و میتوان به نرم افزاری مانند تری دی مکس که اکثر معماران از آن استفاده می کنند فایل مورد نظر را وارد کرد و در فضای سه بعدی تری دی مکس از آن آبجکتی که در مارولوس ساخته شده استفاده نمود، به همین دلیل یکی از نرم افزار های ضروری در کنار ما بقی برنامه ها میتوان مارولوس را نام برد که در ایجاد طرح های واقعی و زیبا تاثیر گذار است.

تاریخچه مد و طراحی لباس

مدارک درستی در دست نداریم که دقیقا انسان از چه زمانی شروع به لباس پوشیدن کرد،اما ایده هایی وجود دارد که پوسته های حیوانی و پوشش های گیاهی را به عنوان پوششی برای بدن خود انتخاب می کردند و تنها یک نیاز، برای در امان ماندن از سرما و گرما و عوامل محیطی بود اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سوزن خیاطی در 400000 سال پیش کشف شد و از چاقو برای بردیدن استفاده می کردند.

از پدید آمدن پارچه بافندگی و ریسندگی برای تولید پارچه و … نیز مدارک بسیاری موجود است که مطالعه عمیق تاریخچه لباس نشان می دهد که امروزه این صنعت چه روند رو به رشدی را سپری کرده و جزء صنعت هایی است که متناسب با فرهنگ اقلیم و منطقه تنوع زیادی در ارائه طرح و ایده پیدا کرد ودر گذر زمان علاوه بر رفع نیاز های اولیه در مسیر تجاری شدن قرار گرفت.
اکثر مردمان در تمام جهان علاقه خاصی به لباس پوشیدن به عنوان یکی از ابزار هایی زینتی و سمبلیک دارند. پژوهشگران اشاره دارند که انسان ها قبل از اینکه لباس بوجود بیاید هم خود را تزئین می کردند و همین تزئین کردن به لباس نیز منتقل شد.امروزه جدای از رفع نیاز های اولیه، طراحی و تولید لباس تبدیل به یک صنعت شده است و همانطور که تمام صنایع از ابزار های به روز برای بالا بردن سرعت تولید استفاده می کنند این صنعت هم از این موضوع دور نمانده است.

چرا طراحان لباس باید نرم افزار مارولس را بیاموزند؟

تا سالیان سال روند تولید پوشاک توسط خیاطان اتفاق می افتاد و با تهیه الگو با متد های متفاوت نهایتا به تولید لباس می انجامید اما در سال های اخیر درصنعت پوشاک حضور پر قدرت نرم افزار ها در کنار تجربه و تکنیک های ترسیمی الگو ها با دست، توسط خیاطان باعث شده است که این صنعت رو به مکانیزه شدن برود.

قبل از به بازار آمدن نرم افزار هایی اختصاصی همانند مارولوس از نرم افزار هایی همچون اتوکد برای تهیه الگو استفاده می شد اما به جهت اینکه این نرم افزار مختص لباس و طراحی الگو نبود قاعدتا خروجی ضعیفتری داشت اما همچنان این نرم افزار در کنار فتوشاپ و … می تواند در این صنعت موثر باشند.

آیا با وجود نرم افزار مارولس، نیاز به یادگیری و تسلط به نرم افزارهای دیگری وجود دارد؟

در دسته نرم افزارهای طراحی الگو و لباس نرم افزار مارولس به جهت ساختار بسیار مناسب و قدرت شناخت بافت و پارچه و آسانی در یادگیری تقریبا تمام نیاز های یک هنرمند را تامین می کند و از طرفی این نرم افزار جزء آن دسته از نرم افزار های است که در دنیای مد و فشن زیاد استفاده می گردد .

شرکت های معتبر حوزه طراحی لباس، و صنعت نساجی ایران، منتظر استخدام شما هستند ...

مارولوس در حال حاضر بیشترین فرصت شغلی رو در حوزه معماری ، طراحی لباس و طراحی پارچه و صنایع وابسته را در ایران دارد
با حضور در دوره تخصصی آموزش مارولوس شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و به شغل رویای تون دست پیدا کنید

چقدر از دوره تخصصی آموزش مارولوس می دانید؟

در ویدئو زیر استاد ارجمند مهدی بندری درباره روند کلاس و آنچه انتظارتان از یک دوره تخصصی آموزش مارولوس است را بیان می کند

روند آموزشی دوره تخصصی آموزش مارولوس

جامع ترین دوره آموزشی نرم افزار سه بعدی ساز مارولوس
 • null

  زمان بندی آموزشی

  هشتاد درصد از هر جلسه آموزش مارولوس در اختیار استاد جهت آموزش مسائل فنی و طرح پروژه قرار دارد و بیست درصد زمان ابتدایی هر جلسه متعلق به رفع اشکال و بررسی تمرین هنرجو خواهد بود.

 • null

  تمرین برای هر جلسه

  هشتاد درصد از زمان هر جلسه دوره آموزش مارولوس در اختیار استاد برای اجرای پروژه های مورد نظر قرارداردو بیست درصد زمان ابتدایی به رفع اشکال وکرکسیون تمرین ها اختصاص داده می شود در طول دوره 2 جلسه اختصاصا به ورکشاپ تعلق می گیرد که هنرجویان در حضور استاد روی پروژه ها کار می کنند. به این ترتیب هنرجو با توجه به تمریناتی که استاد هر جلسه معین می کند و آموزش روند اجرای پروژه در مارولس و تکرار آن در منزل به سطح مهارت بالایی برای کار در مارولس می رسد.

 • null

  پشتیبانی و رفع اشکال توسط استاد

  در جلسه آموزش مارولوس بعدی ۳۰ درصد از زمان ابتدایی هر جلسه آموزش مارولوس نیز به کرکسیون نمودن تمرین های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سئوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین های هنرجویان سپری خواهد شد که در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین های هنرجویان گرامی انجام می دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل و عبور از آنها را بدانند.

 • null

  معرفی

  دوره تخصصی آموزش مارولوس در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران با هدف افزایش دانش مارولوس در هنرجو، و ساده سازی روند طراحی لباس و پارچه برای شاغلین صنعت لباس طراحی گردده است. با حضور در دوره آموزش مارولوس می توانید علاوه بر کسب مهارت در زمینه طراحی الگو با نرم افزار همچنین دید گسترده ای نسبت به این حرفه پیدا خواهید و با تمام نرم افزار آشنا خواهید شد و قدم به قدم فرآیند طراحی لباس را می آموزید.

 • null

  آنچه می آموزید

  دوره آموزش مارولوس با هدف بالا بردن مهارت هنرجویان در زمینه طراحی الگو لباس و سرعت بخشیدن به این امر تدوین گردیده است در این دوره دانشجویان با تمام قسمت های نرم افزار مارولس آشنا شده، دوره آموزش مارولوس با مروری جامع بر عملکرد نرم افزار و به صورت پروژه محور آغاز شده و تا زمان تکمیل و ایجاد صد ها مدل پارچه و لباس و بافت ادامه دارد.

 • null

  پروژه محور

  در طول جلسات دوره تخصصی آموزش مارولوس زمان هایی با صلاحدید استاد مشخص می گردد تا هنرجو روی پروژه تعریف شده از سمت استاد کار کند و در حین کار فرصت دارد تا سوالات و مشکلات احتمالیش را حل نماید، از طرفی دیگر 2 جلسه به عنوان ورکشاپ تعریف شده و برای هر ورکشاپ موضوعی مشخص می گردد که از ابتدای کلاس موضوعات این ورکشاپ ها برای هنرجو تعریف و هدف گذاری می شود  در طول این دو ورکشاپ به صورت عملی و سر کلاس هنرجو روی ایده و طرح خود کار می کند و سعی می کند تا به بهترین شکل پروژه خود را اجرا نماید.

null

در دوره آموزش مارولوس قدم به قدم موفقیت بزرگ آموزشی را کسب می کنید ،و سرانجام از سد یادگیری مارولوس نیز خواهید گذشت.

سرفصل های دوره تخصصی آموزش مارولوس

تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟
معیار و امتیاز XP (مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های تخصصی مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و … می شود.

به هر میزان دانشجو و کاربر مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد.

کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

ده ها تمرین و آزمون عملی ویژه

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.
 • null

  روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

 • مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

 • پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

در طول برگزاری دوره و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

1-ارسال پیام به شماره  تلگرام  پشتیبانی دوره

2-مراجعه حضوری با هماهنگی با بخش پشتیبانی  و رفع اشکال

 • null

  امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

1-امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به بزرگترین آرشیو سنتر کامپیوتر گرافیک ایران

2-ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

3-دسترسی به ده ها دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

 • گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در مرکز ملی  گرافیک کامپیوتر ایران ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

 • null

  تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

  منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های تخصصی را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک متخصص مارولوس خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه نرم افزار به عنوان متخصص نرم افزار استخدام گردند و یا اینکه ایده و طرح خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

  • مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

  در صورتی که دانشجویان این دوره پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

  • توانایی مادلسازی لباس
  • توانایی مادلسازی پارچه
  • توانایی ایجاد بافت و رنگ در نرم افزار
  • توانایی تحلیل همزمان  الگو و طرح سه بعدی
  • کسب مهارت ایجاد مادل در مارولوس و تعامل با نرم ازفزار هایی مانند مایا و تر ی دی مکس

  و …

  null

  پاسخ به متداولترین سوالات دانشجویان ، پیش از ثبت نام دوره تخصصی مارولوس

  معمولا نرم افزار های گرافیکی نیاز به سیستم های نسبتا قوی دارند تا از پس این نر م افزار ها بر بیایند.

  خیر ، در دوره تخصصی مارولس مباحث از ابتدایی ترین ابزار ها به شکلی کاملا متفاوت تا پیشرفته ترین تکنیک هاو پروژه محور  بیان می شود.

  خیر ، تما م دوره های مرکز ملی سه بعدی ایران به شکل حضوری برگزار می شود

  خیر ، امکان حضور برای همه رده های سنی محیا است.

  بله ، مدرک در پایان دوره پس از گذراندن کامل دوره و ارائه پروژه ای که تعریف می گردد مدرک معتبر پایان دوره و قابل ترجمه برای کسانی که دوره را با مفقیت گذرانده اند صادر می گردد.

  در تمام دوره های نرم افزاری ، روی آخرین ورژن نرم افزارتوضیحات ارائه می گردد.

  این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟
  • کسانی که نیازی به پیشرفت در حرفه خود ندارند.
  • افرادی که به فکر رونق کسب و کار حرفه خود نیستند ، چرا که امروز تکنولوژی بقدری سریع در حال رشد است که فرصتی برای تامل کردن وجود ندارد و همه حرفه ها مکانیز شدن ابزار ها امری طبیعی است.
  این دوره مناسب چه کسانی است؟
  • تمام کسانی که به نوعیبا طراحی لباس مد و فشن سر و کاردارند.
  • علاقه مندان به طراحی لباس و دوخت
  • کسانی که به زمان در به ثمر رسیدن طرح و ایده خود اهمیت می دهند.
  • این نرم افزار یکی از بهترین ها برای ساخت بافت و پارچه و... می باشد و مناسب تمام کسانی است که به نوعی با این موضوع سرو کار دارند.
  • null

   زمان، مکان و اطلاعات برگزاری دوره

  محل برگزاری دوره

  بزرگراه ستاری پایین تر از بلوار لاله نبش بنفشه هفتم پ 1 واحد 4

  زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات

  دوشنبه و چهارشنبه 9 الی 12

  60 ساعت آموزش حضوری که در 20 جلسه 3 ساعته برگزار می گردد.

  تاریخ شروع دوره

  20 مرداد 98

  مدرس دوره

  استاد ارجمند مهدی بندری

  ظرفیت کلاس ها محدود است جهت از دست ندادن کلاس می توانید با کلیک روی گزینه پیش ثبت نام به صورت رایگان نام خود را در کلاس رزرو کنید

  از اینجا شروع کنید

  شهریه دوره 1200000 هزار تومان

  • در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت

  1 نظر در “آموزش مارولوس

  1. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  2. مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  3. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  4. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  5. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  6. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  7. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخی بگذارید