به سایت مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران خوش آمدید

درباره مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران

گامهای نخست راه اندازی مجموعه مرکز ملی سه بعدی ایران ، از سال 1379 پس از کسب تجربه های بسیار در حوزه های دیجیتالی برداشته شد، مرکز ملی سه بعدی ایران که در ابتدا از یک تفکر و در جهت نشر رایگان ویدئوهای آموزشی از کل نرم افزار تری دی استودیو مکس فعالیت خویش را آغاز نمود، این روزها در پی ماجراجویی ها  و گام های بزرگ تر در عرضه آموزش های فوق تخصصی در زمینه گرافیک کامپیوتری می باشد.

در طی بیش از دو دهه فعالیت مرکز دوره های بسیاری اعم از حضوری و غیرحضوری ، همایش ها و سمپوزیوم های گوناگون در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور و نیز در کشورهایی چون فرانسه ، آلمان و ایالات متحده آمریکا … برگزار شده، که امروز نتیجه تلاش بی وقفه خود را در بین هزاران نفر از هنرجویانمان نظاره گریم و هر روز موفقیت و دستاورد های ایشان مایه مباهات و موجب خرسندی ما می گردد.

در طول این مسیر ، حضور دلگرم کننده استاد ارجمند مهدی بندری راه گشای مشکلات و سختی های پیش رو مجموعه بوده است و این روزها به کمک کادر حرفه ای و هم هدفشان در پی توسعه عمیق دانش دیجیتالی در میهن عزیزمان می باشند تا بنیاد آموزشی را بنا نمایند که برای همه افراد با شرایط گوناگون در همه نقاط مختلف جهان امکان خدمت رسانی داشته باشد ؛

هدف اصلی این ایده ، ایجاد زیر ساخت سایبری منعطف برای دسترسی همگان به آموزش هایی تخصصی و با کیفیت می باشد به طوری که افراد بدون داشتن محدودیت مکانی و نگرانی زمانی بتوانند با خاطری آسوده به امر یادگیری مشغول گردند.

به این منظور در کنار مجموعه مرکز ملی سه بعدی ایران و در جهت راهبرد گسترش علوم دیجیتالی در کشور ، “مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران”، در زمینه هنر و علوم دیجیتالی تاسیس گردید. در این مجموعه با طراحی و تدوین دوره های خلاقانه و به روز در دنیای رایانه ای نه تنها نیروی متخصص را  در این حوزه برای فعالیت در داخل و خارج از کشور آماده می کنیم بلکه تلاش می نماییم تا بستری پویا برای رشد و فعالیت هنرجویان جوانمان فراهم کنیم. در کنار برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری هدف ما از بر پایی این مجموعه تولید محتوای پارسی در زمینه نرم افزار های فنی و مهندسی به خصوص نرم افزار های تخصصی سه بعدی جهت ارتقاء سطح دانش و مهارت پارسی زبانان در نقاط مختلف ایران و جهان خواهدبود.

مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران، توسعه دانش و مهارت فردی را نه صرفا به عنوان ابزاری برای رشد و پیشرفت و موفقیت فردی، بلکه موجب ترقی جامعه می داند. از این رو پیش روی با ترازی کیفی در سطح بین المللی در این مسیر را برای خود یک تکلیف و وظیفه می داند.

ماموریت

مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران همواره از طرف کمپانی های تولیده کننده نرم افزار های سه بعدی همچون زیبراش، راینو ، تری دی مکس، نرم افزارهایAdobe و… در پهنه گیتی دوره هایی برگزار می نماید تا نیروی های متخصص و مسلط به این نرم افزار ها را جهت تامین نیاز های بازار حرفه ای کار در زمینه های گوناگون گرافیکی ، معماری و سه بعدی تربیت نماید . در پی محدودیت های ناخواسته و تحریم های ظالمانه کشورمان در سال های اخیر بستر آموزشی این نرم افزار ها  نیز دچار محرومیت های بسیاری گشته است، مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران در کنار اساتید مجموعه و حضور استاد ارجمند مهدی بندری مدرس بین المللی نگرانی های مخاطبان این نرم افزار ها را علی رغم وجود محدودیت های تحمیلی رفع نموده است و سبب گردیده ما رو به جلو و بی توجه به این کاستی ها همواره در تلاش باشیم آموزش هایی در سطح بین المللی ارائه نماییم تا نیاز به یادگیری هنرهای کامپیوتری را برای شما علاقمندان محترم برطرف سازیم.

گستره مخاطبین

از زمان شکل گیری مجموعه هیچ نوع محدودیت آموزشی را برای هنرجویانمان در نظر نگرفته ایم و به قدر قوه تلاش نموده ایم تمام موانع را از میان راه هنر آموزانمان برداریم، بر پایه ارزش ها و اصولی رفتار نموده ایم که بنیان و اساس تاسیس این مجموعه بوده است. مهم ترین سیاست مرکز کامپیوتر گرافیک ایران عدالت آموزشی می باشد لذا عمیقا به تساوی آموزشی باور داریم و برای دستیابی و عملی نمودن این هدف همچنان تلاش خواهیم کرد. صداقت در آموزش و رعایت این اصول باعث شده است تا از میان مخاطبانمان هزاران هزار دوست صمیمی و همراه یافت نماییم. که این دوستان بزرگترین سرمایه تلاش بیش از دو دهه ای ما در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران می باشد.

پشتیبانی

در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران هنرجویان همزمان و پس از اتمام دوره ها از پشتیبانی گسترده تیم فنی بهره مند هستند. و این پشتیبانی تا سال ها و هر زمانی که هنرجو نیازمند آن باشد ادامه خواهد داشت و همچنین فرصت بی بدیل تکرار حضور در ادوار آموزشی بدون هیچ گونه پیش شرط و دریافت هزینه مجدد از امکانات بی نظیر در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران می باشد که به معنای حقیقی ، کلمه پشتیبانی را برای مخاطبین مان معنا نموده است .

باور داریم

ما در مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران منحصر به فردترین مباحث آموزشی را ارائه می دهیم
null

رشد

عمیقا پیشرفت و موفقیت های شما برایمان مهم و با ارزش است و دراین مسیر تماماً همراهتان هستیم

null

گسترش علو م دیجیتالی

تمام همت و تلاش خود را به کار گرفته ایم تا سطح علوم کامپیوتری را در کشور بهبود بخشیم

null

مشتری مداری

بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدایتان را می‌شنویم و با شما صحبت می کنیم

امید داریم آموزش های جامع و تخصصی سایت ما نیازآموزشی شما را تامین نماید
به طور دائمی در تلاشیم تا آموزش های خود را متناسب با آخرین متد ها و تکنیک ها بروز نماییم و در بانک آموزشی مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران در اختیار هنرجویان ، مهندسین و هنرمندان قرار دهیم. در صورت سوال و نیاز به مشاوره می توانید با شماره 02144618501 تماس بگیرید .