چقدر نرم افزار اتوکد را می شناسید؟

آموزش اتوکد در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران تخصصی و متناسب با نیاز بازار کار ارائه می گردد.بسیار ی از نرم افزار ها در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، اما برخی از آنها به جهت کاربردشان از  دقت بالایی برخوردارند. موضوعی که باعث شد انسان در محاسبه و ترسیمات صنعتی و ساختمانی و  دریایی به سمت نرم افزار بیاید ایجاد نقشه هایی با دقت بالاتر است و از لحظه تصمیم گیری به تولید چنین نرم افزار هایی همواره در پی ایجاد امکاناتی بودند  تا این نرم افزار ها ده ها برابر دقت و سرعت را بتوانند، محاسبه نموده تا از خطاها و راه های محاسبه دشوار دوری کنند.

چرا باید دردوره تخصصی آموزش اتوکد ثبت نام کنم ؟

بیش از ۹۰% شرکت های معماری موجود در ایران از جمله شرکت های بزرگ مانند نقش جهان پارس ، گنو ، بام ، باوند ، کیسون ، ره شهر و… اتوکد را به عنوان  نرم افزار اصلی  طراحی در زمینه فاز یک و دو و تهیه نقشه های شهرداری  انتخاب نموده اند و همین امر باعث شده بازار طراحی با  اتوکد برای این نرم افزار به شدت نیازمند نیروی متخصص باشد. در حال حاضر یه فرصت بسیار ویژه برای شما وجود دارد جذب بازار کار در این زمینه شوید …

در این دوره آموزش اتوکد چه چیزهایی را یاد می گیرید ؟

در این دوره تخصصیرا می آموزید

 دوره آموزش اتوکد بسیار ویژه و فراتر از آموزش اتوکد به تنهایی، می باشد و فرایند آموزش در این دوره شامل چندین مرحله است. در طول دوره در ابتدا با مبانی نرم افزار آشنا خواهیم شد و پس از یادگیری محیط نرم افزار به آموزش مباحث ضوابط و مقررات، و اجرایی نمودن روی مدارک خواهیم پرداخت و مباحث مهمی در مورد معماری ومباحث مهندسی و چگونگی ایجاد نقشه های دو بعدی فاز یک و دو و آماده سازی و تکمیل مدارک برای اجرا … را نیز خواهیم داشت.

 فرایند کامل برگزاری دوره آموزش اتوکد و مراحل یادگیری مباحث را در زیر مشاهده می کنید.

اتوکد نرم افزاری با سابقه

از جمله این نرم افزار های با دقت بالا در بین مهندسان، اتوکد با سابقه ای 35 ساله تولید کمپانی اتودسک می باشد. امروزه اتوکد نه تنها گل سر سبد محصولات شرکت اتودسک است بلکه در جهان بیشترین استفاده از نرم افزار اتوکد صورت می گیرد این برنامه ابتدا برای استفاده متخصصان مکانیک به وجود آمد اما پس از مدتی با هر ورژن امکانات بسیاری به آن برا ی رشته های مختلف اضافه شد و اتوکد دامنه خود را روز به روز گسترده تر کرد. با وجود اینکه در سال های اخیر نرم افزارهایی وارد بازار شدند تا در تخصص های مختلف کمک بیشتری به کاربران نماید ولی گاها تصورات و برداشت غلط برخی کاربران را می شنیدیم که فلان نرم افزار جای نرم افزار ی را می گیرد اما مشاهده  می شود هر برنامه ای که توسط کمپانی اتودسک و دیگر موسسات در حوزه گرافیک و صنعت تولید و به بازار عرضه می شود، با هدف خاص برای مکمل شدن در کنار دیگر نرم افزار ها بوده است نه اینکه جای نرم افزاری را بگیرد. از زمان معرفی اتوکد تا کنون نرم افزار های بیشمار دیگری که عملکردشان شبیه اتوکد بوده را تجربه کرده ایم. اما به واقع می توان گفت که تا به حال نرم افزار ی نیامده است که بتواند از لحاظ سرعت و دقت جای نرم افزار اتوکد را بگیرد.

شرکت های معتبر حوزه معماری ایران، منتظر استخدام شما هستند ...

اتوکد در حال حاضر بیشترین فرصت شغلی رو در حوزه معماری و شهرسازی و صنایع وابسته در ایران دارد
با حضور در دوره تخصصی آموزش اتوکد شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و به شغل رویای تون دست پیدا کنید

آیا معماران با یادگیری نرم افزار اتوکد می توانند به درآمد برسند؟

ممکن است به نظرتان بیاید، چه طور چنین چیزی امکان دارد کسب درآمد  از نرم افزار اتوکد ! با وجود افرادی  که خود را استاد در استفاده از این نرم افزار می دانند و موجی از همه گیر شدن اتوکد وجود دارد،  آیا باز هم جایی برای کسب درآمد از  اتوکد باقی می ماند؟ بعضی ها اتوکد را  ساده بیان می کنند و انگار که همگی به این نرم افزار مسلط هستند! تمام کسانی در رشته های مهندسی معماری، عمران، مکانیک و …فعالیت دارند باید به طریقی از سد نرم افزار اتوکد، چه در زمان دانشجویی و چه در محیط کسب و کار حرفه ای عبور کنند. هر کسی میتواند از این مجموعه نرم افزار ها کسب درآمد کند و سودی خالص را برای خود و یا یک شرکت به ارمغان بیاورد. اما چطور ممکن است از نرم افزار به ظاهر ساده اتوکد کسب درآمد داشت ؟

چقدر از دوره تخصصی آموزش اتوکد می دانید؟

در ویدئو زیر استاد ارجمند درباره روند کلاس و آنچه انتظارتان از یک دوره تخصصی است را بیان می کند
sketch_WHITE

حذف ابزار های دستی

کمک به ایجاد دقت بالا درترسیم نقشه های فنی

stopwatch_0013DS

صرفه جویی در زمان

ساختار نرم افزار مسیر را برای رسیدن به نتیجه مطلوب هموار می کند

refresh_3DS001

به روزرسانی به موقع

تیم اتودسک هربار با بروزرسانی به موقع ضعف های نرم افزار را برطرف می کند

gear_WHITE

کاملترین ابزارها

کمک به ایجاد دقت بالا در در ترسیم دو بعدی نقشه ها

اتوکد نرم افزاری برای مهندسین ساختمان

نرم افزار اتوکد جزء آن دسته از نرم افزار های کاربردی است که برای ورود به بازار حرفه ای معماری ، شهرسازی و عمران ضروری است، و یا حتی برای کسانی که قصد دارند در حوزه سه بعدی فعالیت کنند باز به این برنامه احتیاج دارند ، از طرفی در دنیا از این نرم افزار در صنایع مختلف استفاده می کنند و اتودسک نیز به خوبی از پس پشتیبانی نرم افزار در تمام مشاغل بر آمده است.

چرا باید اتوکد را به عنوان یک نرم افزار ضروری، هر چه زودتر یاد بگیرید؟

نرم افزار اتوکد اولین برنامه ای است که دانشجویان  معماری و شهرسازی ، عمران و هر کسی که قصد دارد قدم به بازار حرفه ای بگذارد باید فرا بگیرد تا بتواند در زمانی کوتاه طرح های خود را ترسیم کنند و به مرحله سه بعدی سازی پروژه برسانند.

این نرم افزار پیش نیاز بسیاری از برنامه های دیگر است و بدون تسلط به آن همیشه یک جای کار می لنگد، از این رو بهتر است جزء اولین نرم افزار هایی باشد که فرا می گیرید تا هم در دوران تحصیل و هم در دوارن حرفه ای کار از تسلط و توان قابل قبولی برخوردار باشید.

روند دوره تخصصی آموزش اتوکد

جامع ترین دوره آموزش اتوکد - نرم افزار فنی و مهندسی
 • null

  زمان بندی آموزشی

  هشتاد درصد از زمان هر جلسه آموزش اتوکد در اختیار استاد برای اجرای پروژه های مورد نظر قراردارد و بیست درصد زمان ابتدایی به رفع اشکال وکرکسیون تمرین ها اختصاص داده می شود در طول دوره 2 جلسه اختصاصا به ورکشاپ تعلق می گیرد که هنرجویان در حضور استاد روی پروژه ها کار می کنند.به این ترتیب هنرجو با توجه به تمریناتی که استاد هر جلسه معین میکند و آموزش روند اجرای پروژه در اتوکد و تکرار آن در منزل به سطح مهارت بالایی برای کار در اتوکد می رسد.
 • null

  تمرین برای هر جلسه

  در هر جلسه آموزش اتوکد، از روند آموزش ویدئویی تهیه و در اختیار هنرجو قرار می گیرد تا بتواند بار ها و بارها نکات و آنچه در کلاس بیان شده را مرور کند از این طریق دیگر نیازی به یادداشت برداری سر کلاس نیست و تمام توجه هنرجو به آموزش خواهد بود. در این دوره آموزش اتوکد بر خلاف تمام آموزش ها ی موجود هنرجو برای کار در بازار حرفه ای معماری آماده می شود از طرفی ما پیشنهاد می کنیم تمام کسانی که علاقه مند به تحصیل و کار در رشته های معماری و عمران و … هستند از همان ابتدا راه و بدون فوت وقت خود را به نرم افزار اتوکد مجهز کنند تا هم در زمان تحصیل بتوانند طرح های کامل و فنی ارائه دهند و هم بعد از ورود به بازار و جهت کار در یک مشاور مجبور به صرف زمان جهت یادگیری نرم افزار نداشته باشند.
 • null

  پشتیبانی و رفع اشکال توسط استاد

  در جلسه بعدی 30 درصد از زمان ابتدایی هر جلسه نیز به کرکسیون نمودن تمرین های انجام شده در منزل هنرجویان، پرسش سئوالات و مشکلات از استاد و رفع اشکال نمودن از تمرین های هنرجویان سپری خواهد شد که در این زمان استاد با بررسی جامعی که بر روی تمرین های هنرجویان گرامی انجام می دهد در صورت وجود مشکلات مختلف فنی و هنری آنها را رفع نموده تا هنرجویان عزیز در آینده در صورت برخورد با مشکلات مشابه راه حل و عبور از آنها را بدانند .
 • null

  معرفی

  در دوره تخصصی آموزش اتوکد مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران نرم افزار ها در سطحی حرفه ای و مناسب با بازار کار با هدف کسب در آمد ارائه می گردد تا هنرجویان پس از پایان دوره تنها تکنسین نرم افزار نباشند بلکه بتوانند با توجه به میزان اطلاعات دریافتی در این نرم افزار در شغل خود تغییرات رو به جلو ایجاد نمایند و جزو آن دسته متخصصان با تکنیک قرار بگیرند.
 • null

  آنچه می آموزید

  در دوره تخصصی آموزش اتوکد هنرجویان علاوه بر کسب تسلط و سرعت در ترسیم مدارک فنی، با ضوابط و مقررات فنی ساختمان آشنا می شوند و طریقه ترسیم انواع نقشه های ساختمانی نظیر معماری (شامل نقشه های شهرداری فاز یک و فاز 2 ) مکانیکال، الکتریکال ، سازه و … فرا  می گیرند.
 • null

  پروژه محور

  پس از سپری کردن جلسات ابتدایی و یادگیری تمام محیط نرم افزار جلسات به شکل ورکشاپ پیش می رود در هر جلسه توسط استاد پروژه ا ی تعریف می گردد و هنرجویان در همان ساعات کلاس به شکل ورکشاپ روی پروژه ها کار می کنند به  این طریق اشکالات احتمالی دانشجویان برطرف شده و مطالب تکمیلی نیز منتقل می شود. اولین هدف در این دوره رسیدن به سرعت است چرا که معماران اگر از سرعت کافی زمان ترسیم برخوردار باشند می توانند تمام تمرکز خود را روی طراحی معطوف نمایند و مسلما طراحی بهتری صورت می پذیرد. وپروژه  را می توان به مرحله تولید طرح سه بعدی رساند اما اگر سرعت کافی زمان به نتیجه رساندن طرح نداشته باشین و غرق در کار با نرم افزار شوید پروژه ها ماه ها به طول می انجامد.
null

در دوره آموزش اتوکد قدم به قدم موفقیت بزرگ آموزشی را کسب می کنید ،و سرانجام از سد یادگیری اتوکد نیز خواهید گذشت.

سر فصل های دوره تخصصی آموزش اتوکد

تمام این سر فصل ها با بهترین تکنیک و با کمک گرفتن از Lisp ها آموزش داده میشود

تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟
معیار و امتیاز XP (مخفف Experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های تخصصی مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و … می شود. به هر میزان دانشجو و کاربر مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد.

کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

ده ها تمرین و آزمون عملی ویژه

در طول دوره ده ها آزمون و تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد.  همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.
 • null

  روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

 • مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

دانشجویان، در طول برگزاری دوره آموزش اتوکد از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
در صورتی که دوره آموزش اتوکد زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان تابستان 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

 • پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

در طول برگزاری دوره آموزش اتوکد و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

1-ارسال پیام به شماره  تلگرام  پشتیبانی دوره

2-مراجعه حضوری با هماهنگی با بخش پشتیبانی  و رفع اشکال

 • null

  امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

1-امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت به بزرگترین آرشیو سنتر کامپیوتر گرافیک ایران

2-ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

3-دسترسی به ده ها دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

 • گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره آموزش اتوکد به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در مرکز ملی گرافیک کامپیوتر ایران ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

 • null

  تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

  منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره های تخصصی را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک متخصص در ترسیم نقشه های فاز یک و دو متناسب با ضوابط شهرداری خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه نرم افزار به عنوان متخصص نرم افزار استخدام گردند و یا اینکه ایده و طرح خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

  • مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

  در این دوره به شکل تعاملی مطالب از طرف استاد آموزش داده می شود و هنرجو موظف است در ساعات کلاس تمرینات و پروژه های مشخص شده را انجام دهد طی دوره های متعددی که برگزار شده مهارت هنرجویان چه کسانی که از قبل با این نرم افزار آشنا بودند و چه کسانی که بدون هیچ آموزه ای در این دوره شرکت کردند 10 برابر گردید. آنچه در طول این دوره بیان می گردد متناسب با ضوابط و مقررات سازمان نظام مهندسی و آخرین تغییرات اجرایی و فنی می باشد.

  و در صورتی که دانشجویان این دوره پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

  • تسلط به اینترفیس اتوکد
  • کسب مهارت ترسیم نقشه های دو بعدی فاز یک
  • کسب مهارت ترسیم نقشه های دو بعدی فاز دو
  • توانایی ترسیم  نقشه های شهرداری بر اساس ظوابط و مقررات

  و …

  null

  پاسخ به متداولترین سوالات دانشجویان ، پیش از ثبت نام دوره تخصصی اتوکد

  خیر ، برای شرکت در دوره نرم افزار اتوکد کافی است بتوایند با کامپیوتر کار کنید و نیاز به دوره تخصصی به خصوصی ندارید.

  خیر ، تمام دوره های آموزشی مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران به طور حضوری برگزار می شود.

  خیر ، تمام علاقه مندان به حوزه ساختمانی طراحی و معمار ی و عمران می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از این دوره استفاده نمایند.

  بله ، در پایان دوره با توجه به عملکرد هنرجو در طول دوره و تحویل کامل پروژه مشخص شده در پایان دوره مدرک معتبر و قابل ترجمه ارائه میگردد.

  در تمام دوره های نرم افزاری ، روی آخرین ورژن نرم افزارتوضیحات ارائه می گردد.

  این دوره برای چه کسانی مفید نیست؟
  • انی که به فکر کسب در آمد به شکل مستقل نیستند .
  • کسانی که قصد فعالیت در رشته های معمار ی ، عمران و ... را ندارند.
  این دوره مناسب چه کسانی است؟
  • دانشجویان معماری و عمران که قصد دارند این نرم افزار را اصولی و بدون فراموشی فرا بگیرند .
  • کسانی که با نرم افزار اتوکد کار کرده اند اما زمان ترسیم از سرعت کافی بر خوردار نیستند .
  • کسانی که قصد دارند با راه و روش ترسیم نقشه های شهرداری و فاز یک به شکل حرفه ای آشنا شوند.
  • کسانی به طور حرفه ای با نرم افزار های سه بعدی کار می کنند،و شدیدا نیاز به ترسیمات دو بعدی پلان ها و نما ی پروژه ها دارند و گذارندن این دوره مقدمات طراحی نما در فضای نرم افزار اتوکد و چگونگی خروجی گرفتن در دیگر نرم افزار های سه بعدی را فراهم میکند.
  • null

   زمان، مکان و اطلاعات برگزاری دوره

  محل برگزاری دوره

  بزرگراه ستاری پایین تر از بلوار لاله نبش بنفشه هفتم پ 1 واحد 4

  زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات

  سه شنبه ها ساعت 9 تا 12

  45 ساعت آموزش حضوری که در 15 جلسه 3 ساعته برگزار می گردد.

  تاریخ شروع دوره

  15 اردیبهشت ماه 98

  مدرس دوره

  استاد ارجمند پورمند

  ظرفیت کلاس ها محدود است جهت از دست ندادن کلاس می توانید با کلیک روی گزینه پیش ثبت نام به صورت رایگان نام خود را در کلاس رزرو کنید

  از اینجا شروع کنید

  شهریه دوره جامع اتوکد و ترسیم نقشه های اجرایی 1200000

  • در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت

  5 نظر در “آموزش اتوکد

  1. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  2. مرکز ملی کامپیوتر گرافیک ایران گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  3. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  4. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  5. ناشناس گفت:

   امتیاز بینندگان:5 ستاره

  پاسخی بگذارید